Skip to main

Політика конфіденційності Kaspersky Lab для веб-сайтів

Востаннє оновлено: 28.04.2020. Що нового?

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОНТРОЛЕРА З ОБРОБКИ ДАНИХ

Ця політика конфіденційності стосується веб-сайтів компанії AO Kaspersky Lab, яка розташоване за адресою: bldg. 3, 39A, Leningradskoe Shosse, Moscow, 125212, Russian Federation («Kaspersky», «Kaspersky Lab» або «ми»), що отримують дані та містять посилання на цю політику конфіденційності. Вона не стосується веб-сайтів Kaspersky, які не містять цю Політику конфіденційності чи посилання на неї або мають свою власну Політику конфіденційності. Вона також не стосується послуг і продуктів Kaspersky Lab, які не містять посилання на цю Політику конфіденційності.

У цій Політиці конфіденційності ми інформуємо вас про обробку та конфіденційність ваших особистих даних під час користування нашими веб-сайтами. Оскільки ми спеціалізуємося на системах безпеки, конфіденційність і безпека даних є дуже важливими для нас. Тому ми зобов’язуємося поважати та захищати вашу конфіденційність і обробляти ваші особисті дані конфіденційно. Ми радимо регулярно відвідувати цей веб-сайт, оскільки ця Політика конфіденційності може оновлюватися внаслідок внесення поправок до законодавства або змін у наших внутрішніх процесах.

Якщо у вас є будь-які питання або коментарі щодо обробки вашої особистої інформації та політики конфіденційності Kaspersky, а також якщо ви хочете, щоб ми оновлювали ваші налаштування або дані, які ви нам надали, зв'яжіться з нашим фахівцем із захисту даних за адресою https://support.kaspersky.com/general/privacy або напишіть на адресу: Kaspersky Labs GmbH, Ingolstadt, Despag-Strasse 3, 85055, Germany чи dpo@kaspersky.com.

Ви також можете зв'язатися з представником компанії Kaspersky в Європейському Союзі (відповідно до статті 27 Загального регламенту про захист даних): Kaspersky Labs GmbH, Ingolstadt, Despag-Strasse 3, 85055, Germany, info@kaspersky.de, +49 (0) 841 98 18 90.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Загалом, ви можете відвідувати та читати більшу частину вмісту нашого веб-сайту, не надаючи жодних особистих даних.

Щоб забезпечити отримання запитаної вами інформації з наших веб-сайтів, наші сервери зберігають певні дані, необхідні для надання послуги та/або статистичної обробки чи перевірки безпеки, у знеособленій або штучно знеособленій формі (псевдонімізована форма означає, що дані збираються під псевдонімом, тобто унікальним випадковим алфавітно-цифровим рядком, створеним системою, для ідентифікації кожного запису даних). У цьому контексті записується загальна інформація, як-от ваше доменне ім’я чи тип браузера. Ці дані не дають нам змоги робити висновки щодо вашої особи. Ці знеособлені або штучно знеособлені дані видаляються відразу після проведення їх статистичної оцінки.

Ми не обробляємо Ваші «Особливі категорії особистих даних» (це включає в себе деталі про Вашу расову або етнічну приналежність, релігійні чи філософські переконання, сексуальне життя, сексуальну орієнтацію, політичні погляди, членство в профспілках, інформацію про ваше здоров'я, генетичні та біометричні дані).

ДЛЯ ЧОГО МИ ОБРОБЛЯЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Обробка персональних даних залежить від того, які веб-сайти ви відвідуєте або якими сервісами користуєтесь. Ми використовуємо персональні дані, для:

 • забезпечення виконання контракту з користувачами та забезпечити необхідну продуктивність надання послуг для клієнтів;
 • захистити користувача від відомих загроз;
 • покращити взаємодію користувачів з нашими послугами, зокрема при зміні інтерфейсу та наданні потрібного вмісту або реклами, пов'язаних з маркетинговими завданнями
 • забезпечити технічну підтримку продуктам і послугам для клієнтів і покращити якість продукції та послуг;
 • відповідати на поставлені запитання та більш активно взаємодіяти;
 • захистити наші веб-сайти та захистити вас від шахрайства.

ЯКІ НАШІ ЮРИДИЧНІ ОСНОВИ ДЛЯ ОБРОБКИ ОСОБИСТИХ ДАНИХ

Законні основи обробки Ваших персональних даних наступні:

 • обробка даних необхідна для імплементації договору з суб'єктом даних або для вжиття заходів для укладення договору
 • це необхідно, щоб наші законні інтереси та Ваші інтереси та основні права не перешкоджали цим інтересам
  • у забезпеченні постійної безпеки та належної роботи нашого веб-сайту та пов'язаних ІТ-систем та запобігання шахрайству.
  • частина особистих даних зберігаються у випадках, коли користувачі навмисно просили нас не обробляти свої особисті дані, для гарантії того, що Kaspersky Lab відповідає таким вимогам.
 • ваш прямий запит на обробку даних, про які йде мова
 • обробка необхідна для дотримання юридичних зобов'язань

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

Ми не використовуємо систему автоматичного прийняття рішень на наших веб-сайтах та сервісах

ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ОБРОБЛЯЄМО ТА ЯК МИ ЇХ ВИКОРИСТОВУЄМО?

My Kaspersky, Kaspersky Account, Kaspersky Small Office Security Management Console та Anti-Theft Web Management (надалі іменуються як «Сервіс(-и)»)

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • електронну адресу та пароль, під час реєстрації Служб
 • мобільний телефонний номер
 • інформація про Ваші пристрої та ліцензії
 • інформацію, яку Ви надали технічній підтримці Kaspersky Lab.
 • термін дії Вашої банківської картки та останні 4 символи Вашого номера банківської картки
 • статистичну інформацію щодо Вашого браузера (домен, IP-адреса, провайдер, браузер та інша інформація стосовно середовища користувача, які використовуються програми Kaspersky Lab і спосіб їх використання, веб-сторінку, яку ви відвідали безпосередньо перед відвіданням нашого веб-сайту, сторінки нашого веб-сайту, що ви відвідали, час, проведений на цих сторінках, інформацію, яку ви шукали на нашому веб-сайті, час і дати доступу, а також інші статистичні дані
 • щоб отримати повний перелік даних, зібраних на керованих пристроях My Kaspersky, див. у розділі «Умови щодо обробки даних».
 • щоб отримати повний перелік даних, зібраних на керованих пристроях Kaspersky Small Office Security Management Console, див. у розділі «Умови щодо обробки даних».

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Щоб користуватися Сервісом і мати доступ до всіх його функцій, вам знадобиться особистий обліковий запис, для створення якого потрібно вказати свою адресу електронної пошти (яка буде вашим ім’ям користувача) і пароль. Ми оброблятимемо й використовуватимемо цю інформацію виключно для надання вам Сервісів, якщо Ви явним чином не погодитеся на її обробку або використання для інших цілей (наприклад, для отримання корисних новин про продукти та послуги Kaspersky Lab електронною поштою). Вам також може знадобитися надати свій номер мобільного телефону з метою додаткового захисту Вашого облікового запису від несанкціонованого доступу. Він буде використаний тільки для відправлення Вам кодів авторизації

Налаштування облікового запису та покупки. Ви можете переглядати, оновлювати або виправляти дані, пароль і особисті налаштування свого облікового запису або навіть видалити свій обліковий запис у будь-який час, використовуючи функцію «Налаштування облікового запису». Крім того, ви можете переглянути історію своїх покупок у нашому веб-магазині. У налаштуваннях облікового запису ви також можете додати банківську картку, щоб легко купувати додаткові продукти й послуги Kaspersky Lab. Якщо ви активуєте цю можливість, постачальник веб-магазину зв’яже дані вашої банківської картки з вашим обліковим записом і збереже їх для майбутніх замовлень. Kaspersky Lab встановлюватиме особливий зв’язок із вашим обліковим записом у веб-магазині та розміщуватиме замовлення від вашого імені щоразу, коли ви їх робитимете. Наш постачальник веб-магазину також надає нам інформацію про термін дії вашої банківської картки та останні 4 цифри номера вашої банківської картки. Проте ми не матимемо доступу до інших даних вашої кредитної картки, що зберігаються нашим постачальником веб-магазину. Зв’язок із вашим обліковим записом буде встановлюватися виключно технічно за допомогою комбінації внутрішнього ідентифікатора користувача та пароля. Ці облікові дані не надають нам доступ до вашої банківської картки або інших особистих даних, що зберігаються постачальником веб-магазину. Внутрішній ідентифікатор користувача використовується для перенаправлення ваших замовлень, зроблених через веб-магазин.

Пристрої. Після реєстрації ви зможете керувати всіма своїми пристроями, які ви захищаєте за допомогою продуктів Kaspersky Lab. Ви можете, наприклад, припинити роботу втрачених чи вкрадених пристроїв, легко перевірити стан продуктів Kaspersky Lab на кожному пристрої або вирішити наявні проблеми. Для цього вам потрібно підключити ці пристрої за допомогою функції «Пристрої». У цьому випадку обов’язково буде встановлено зв’язок між вашим обліковим записом і підключеними пристроями. Він, безумовно, використовуватиметься лише для надання вам послуг «Пристрої», поки ви явним чином не погодитеся на його використання для інших цілей.

Ліцензії. Ви можете керувати всіма своїми ліцензіями на продукти Kaspersky Lab за допомогою функції «Ліцензії», якщо додасте дійсний код активації для кожного продукту та зв’яжете його з пристроєм, на якому він використовується. Ви також можете отримувати автоматичні нагадування про завершення терміну дії ліцензій або використовувати функцію автоматичного поновлення. Нагадування надсилатимуться вам електронною поштою, лише якщо ви явним чином погодитеся на це.

Підтримка. Якщо ви попросите підтримку в нашої служби технічної підтримки або команди Virus Lab, використовуючи послуги підтримки, ми запитаємо у вас інформацію, яка потрібна нам для надання такої підтримки, як-от номер вашої реєстрації/ліцензії, останні 4 цифри номера вашої банківської картки, що використовується для придбання ліцензії, адреса електронної пошти та інформація про продукт, якого стосується ваша проблема, апаратні та програмні засоби вашого комп’ютера та природа проблеми. Крім того, для цього може бути корисним або навіть необхідним надіслати нам файли, з якими виникли проблеми, за допомогою функції «Завантажити». Вони можуть також містити особисті дані, як-от імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Звичайно, ви завжди самі вирішуєте, завантажувати файли чи ні. Якщо Ви погодитесь, ознайомтесь із нашими Правилами надання даних, пов'язані зі службою завантаження, і прийміть їх.

Статистична інформація. Ми можемо відстежувати доменні імена, IP-адреси, оператора мережі, типи браузера та іншу інформацію про середовище клієнта (як-от модель вашого пристрою, операційна система, роздільна здатність екрана тощо), коли люди відвідують наш сайт. Ми також можемо обробляти інформацію про використовувані програми Kaspersky Lab і спосіб їх використання, веб-сторінку, яку ви відвідали безпосередньо перед відвіданням нашого веб-сайту, сторінки нашого веб-сайту, що ви відвідали, час, проведений на цих сторінках, інформацію, яку ви шукали на нашому веб-сайті, час і дати доступу, а також інші статистичні дані Ми використовуємо цю інформацію для створення статистики відвідуваності сайтів Kaspersky Lab і покращення безпеки та доступності наших веб-сайтів і служб. Така інформація не співвідноситься з жодною особистою інформацією. Ми не запитуємо, не використовуємо та не відстежуємо жодні геодані з вашого пристрою.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Дані видаляються не пізніше, ніж через 1 (один) календарний місяць після видалення облікового запису.

Веб-сайт Kaspersky Motorsport

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • ім’я користувача та пароль;
 • ім’я;
 • прізвище;
 • електронна адреса;
 • персональні налаштування;
 • коментарі іншим користувачам;

Опис Сервісу

Зв’яжіться з нами. Коли ви введете свої дані в цьому розділі веб-сайту, ми надішлемо вам електронний лист, щоб підтвердити вашу підписку. Після підтвердження ми регулярно надсилатимемо вам останні новини від Kaspersky Motorsport. Ви можете змінити свої дані та в будь-який час скасувати підписку, використовуючи відповідні посилання, що містяться в кожному електронному листі.

Зв’яжіться з нами. Коли ви введете свої дані в цьому розділі веб-сайту, ми надішлемо вам електронного листа, щоб підтвердити отримання вашого запиту. Ми використовуватимемо ваші особисті дані з цієї форми виключно для того, щоб відповісти на ваш запит.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Якщо забажаєте, ви можете в будь-який час видалити свій обліковий запис.  Якщо ви видалите свій обліковий запис, ми видалимо вашу особисту інформацію з наших реєстрів протягом 24 годин.

Kaspersky Business Hub

Категорії даних

Для використання порталу Kaspersky Business Hub та отримання доступу до всіх його функцій ви маєте надати такі дані:

 • дані вашого особистого облікового запису:
  • електронна адреса й пароль;
  • контрольне запитання для відновлення доступу до облікового запису в разі, якщо ви забудете свій пароль;
  • номер мобільного телефону;
  • країна.
 • інформація про ваші ліцензії на продукти Kaspersky, доступні на порталі Kaspersky Business Hub;
 • статистична інформація про ваш пристрій і веб-браузер, яка збирається під час відвідування нашого веб-сайту;
 • інформація, яку було надано службі технічної підтримки Kaspersky.

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Якщо ви хочете використовувати Kaspersky Business Hub і мати доступ до продуктів на порталі Kaspersky Business Hub, ви маєте створити особистий обліковий запис. Для цього вам потрібно ввести свою електронну адресу (яка буде використовуватися як ваше ім’я користувача) і пароль. Ми оброблятимемо й використовуватимемо цю інформацію виключно для надання вам доступу до всіх функцій Kaspersky Business Hub і продуктів, що використовуються на порталі Kaspersky Business Hub. Ця інформація буде оброблятися і використовуватися для інших цілей тільки в тому разі, якщо ви дасте на це свою явну згоду (наприклад, для надсилання вам електронною поштою актуальної інформації про продукти й сервіси Kaspersky або для отримання від вас відгуків щодо продуктів Kaspersky). Ви також можете вказати номер свого мобільного телефону для додаткового захисту облікового запису від несанкціонованого доступу, а також установити контрольне запитання — для відновлення доступу до облікового запису, якщо ви забудете свій пароль. Ми використовуватимемо номер вашого мобільного телефону тільки для надсилання кодів безпеки під час авторизації.

Ви можете переглядати, оновлювати й редагувати дані свого облікового запису або в будь-який час видалити його в розділі керування обліковим записом.

Ліцензії. Керувати ліцензіями для продуктів Kaspersky, які доступні вам на порталі Kaspersky Business Hub, можна в розділі ліцензій. Для цього ви маєте надати дійсні коди активації для всіх продуктів, які використовуєте. Ми можемо надіслати вам електронною поштою автоматичне нагадування про закінчення терміну дії ліцензії.

Доступ до функцій керування конкретними ліцензіями й використання конкретних екземплярів наших продуктів залежить від ваших прав доступу, які налаштовані в продуктах.

Інформація про країну, яку ви вказали під час реєстрації свого облікового запису, використовується для забезпечення можливості покупки ліцензій через Інтернет. Продаж ліцензій через Інтернет здійснюється постачальником послуг інтернет-магазину (третьою стороною).

Статистична інформація. Для збирання вичерпної статистичної інформації про використання Kaspersky Business Hub відвідувачами веб-сайту ми можемо використовувати різні аналітичні служби (треті сторони). Додаткову інформацію про нашу політику щодо третіх сторін можна знайти в розділі «ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ФАЙЛИ COOKIE АБО МОДУЛІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ?» цього документа. Ця інформація оброблятиметься і використовуватиметься в разі, якщо ви дасте свою явну згоду на це під час відвідування Kaspersky Business Hub.

Підтримка. Коли ви звертаєтеся в службу технічної підтримки або до команди Virus Lab, використовуючи наші сервіси технічної підтримки, ми запитуємо у вас необхідну інформацію, яка потрібна для надання вам допомоги (наприклад, номер вашої ліцензії, електронну адресу, інформацію про продукт, якого стосується проблема, інформацію про апаратні й програмні засоби вашого комп’ютера та опис проблеми). Ці файли можуть також містити особисту інформацію, таку як імена користувачів, імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Ви можете на свій розсуд вирішувати, відправляти такі файли чи ні.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Інформацію вашого особистого облікового запису буде видалено не пізніше, ніж через 1 (один) календарний місяць після видалення облікового запису. Резервні копії даних зберігаються протягом не більше 1 (одного) місяця з моменту їх створення.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Категорії даних

Для використання Kaspersky Endpoint Security Cloud та отримання доступу до всіх функцій цього рішення ви маєте надати такі дані:

 • дані особистого облікового запису на порталі Kaspersky Business Hub (відповідний перелік даних і політику їх обробки ви можете знайти в розділі Kaspersky Business Hub цього документа);
 • дані про ваші робочі області Kaspersky Endpoint Security Cloud:
  • інформація про ваші ліцензії для Kaspersky Endpoint Security Cloud;
  • дані, зібрані на керованих пристроях, які підключені до робочої області;
 • статистична інформація про ваш пристрій і веб-браузер, яка збирається під час відвідування нашого веб-сайту;
 • інформація, надана службі технічної підтримки Kaspersky.

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Якщо ви хочете використовувати Kaspersky Endpoint Security Cloud та мати доступ до всіх функцій цього рішення, вам необхідно створити особистий обліковий запис на порталі Kaspersky Business Hub. Ми зобов’язуємося обробляти й використовувати інформацію про вашу електронну адресу, яку ви вказали під час реєстрації на порталі Kaspersky Business Hub, з метою надання вам доступу до всіх функцій Kaspersky Endpoint Security Cloud. Ця інформація може бути оброблена й використана для інших цілей тільки в разі вашої явної згоди на це.

Ліцензії. Керувати ліцензіями для Kaspersky Endpoint Security Cloud можна в розділі ліцензій. Для цього необхідно ввести дійсні коди активації ліцензій. Ми можемо надіслати вам електронною поштою автоматичне нагадування про закінчення терміну дії ліцензії.

Доступ до функцій керування конкретними ліцензіями залежить від ваших прав доступу й прав доступу інших користувачів Kaspersky Business Hub. Ці права доступу можна налаштувати в конкретних робочих областях Kaspersky Endpoint Security Cloud. Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої онлайн документації.

Пристрої. Після створення робочої області Kaspersky Endpoint Security Cloud ви можете керувати пристроями, які підключені до вашої робочої області й захищені продуктами Kaspersky. Перш ніж почати керувати своїми пристроями за допомогою Kaspersky Endpoint Security Cloud, ви маєте вжити всіх необхідних заходів для дотримання вимог відповідного законодавства, що стосується використання сервісів Kaspersky Endpoint Security Cloud. Крім того, вам потрібно буде змінити налаштування Kaspersky Endpoint Security Cloud відповідно до бажаного характеру використання. Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої онлайн документації. Для забезпечення ефективності роботи дані з пристроїв, керованих за допомогою Kaspersky Endpoint Security Cloud, передаються на сервери адміністрування, які розташовані в інфраструктурі Kaspersky Endpoint Security Cloud. Перелік даних, які збираються на керованих пристроях, наведено в статті «Про надання даних» в онлайн-документації.

Статистична інформація. Для збирання вичерпної статистичної інформації про використання Kaspersky Endpoint Security Cloud відвідувачами веб-сайту ми можемо використовувати різні аналітичні служби (треті сторони). Додаткову інформацію про нашу політику щодо третіх сторін можна знайти в розділі «ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ФАЙЛИ COOKIE АБО МОДУЛІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ?» цього документа.

Підтримка. Коли ви звертаєтеся в службу технічної підтримки або до команди Virus Lab, використовуючи наші сервіси технічної підтримки, ми запитуємо у вас необхідну інформацію, яка потрібна для надання вам допомоги (наприклад, номер вашої ліцензії, електронну адресу, інформацію про продукт, якого стосується проблема, інформацію про апаратні й програмні засоби вашого комп’ютера та опис проблеми). Ці файли можуть також містити особисті дані, такі як імена користувачів, імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Ви можете на свій розсуд вирішувати, відправляти такі файли чи ні.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Дані про ваші робочі області можна видалити в розділі керування робочими областями на порталі Kaspersky Business Hub. Або ж вони можуть видалятися автоматично після закінчення терміну дії вашої ліцензії Kaspersky Endpoint Security Cloud. Докладну інформацію про терміни зберігання даних про робочі області можна знайти в статті «Про надання даних» онлайн-документації.

Консоль Kaspersky Security Center Cloud

Категорії даних

Для використання консолі Kaspersky Security Center Cloud та отримання доступу до всіх її функцій ви маєте надати такі дані:

 • дані вашого особистого облікового запису:
  • електронна адреса й пароль;
  • контрольне запитання для відновлення доступу до облікового запису в разі, якщо ви забудете свій пароль;
  • номер мобільного телефону;
 • інформація про ваші ліцензії на продукти Kaspersky, доступні в консолі Kaspersky Security Center Cloud;
 • дані про ваші робочі області в консолі Kaspersky Security Center Cloud:
  • інформація про ваші ліцензії для консолі Kaspersky Security Center Cloud;
  • дані, зібрані на керованих пристроях, які підключені до робочої області;
  • дані, які користувач вводить через інтерфейс консолі Kaspersky Security Center Cloud;
 • статистична інформація про ваш пристрій і веб-браузер, яка збирається під час відвідування нашого веб-сайту;
 • інформація, надана службі технічної підтримки Kaspersky.

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Якщо ви хочете використовувати консоль Kaspersky Security Center Cloud і мати доступ до всіх її функцій, ви маєте створити особистий обліковий запис Kaspersky Security Center Cloud. Для цього введіть свою електронну адресу й пароль. Ми оброблятимемо й використовуватимемо цю інформацію для того, щоб надати вам доступ до всіх функцій консолі Kaspersky Security Center Cloud. Ця інформація може бути оброблена й використана для інших цілей тільки в разі вашої явної згоди на це. Ви також можете вказати номер свого мобільного телефону для додаткового захисту облікового запису від несанкціонованого доступу, а також установити контрольне запитання — для відновлення доступу до облікового запису, якщо ви забудете свій пароль. Ми використовуватимемо номер вашого мобільного телефону тільки для надсилання кодів безпеки під час авторизації.

Ви можете переглядати, оновлювати й редагувати дані свого облікового запису або в будь-який час видалити його в розділі керування обліковим записом.

Ліцензії. Керувати ліцензіями для своїх продуктів у консолі Kaspersky Security Center Cloud можна в розділі ліцензій. Для цього ви маєте надати дійсні коди активації для всіх продуктів, які використовуєте. Ви можете включити автоматичне нагадування про закінчення терміну дії ліцензій на активовані продукти Kaspersky. Нагадування надсилатимуться вам електронною поштою лише в разі, якщо ви дасте свою явну згоду на це.

Пристрої. Після створення робочої області консолі Kaspersky Security Center Cloud ви можете керувати пристроями, які підключені до вашої робочої області й захищені продуктами Kaspersky. Перш ніж почати керувати своїми пристроями за допомогою консолі Kaspersky Security Center Cloud, ви маєте вжити всіх необхідних заходів для дотримання вимог відповідного законодавства, що стосується використання вами сервісів консолі Kaspersky Security Center Cloud. Крім того, вам потрібно буде змінити налаштування консолі Kaspersky Security Center Cloud відповідно до бажаного характеру використання. Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої онлайн документації. Для забезпечення ефективності роботи дані з пристроїв, керованих за допомогою Kaspersky Security Center Cloud, передаються на сервери адміністрування, які розташовані в інфраструктурі Kaspersky Security Center Cloud. Перелік даних, які збираються на керованих пристроях, наведено в статті «Про надання даних» в онлайн-документації.

Статистична інформація. Для збирання вичерпної статистичної інформації про використання Kaspersky Security Center Cloud відвідувачами веб-сайту ми можемо використовувати різні аналітичні служби (треті сторони). Додаткову інформацію про нашу політику щодо третіх сторін можна знайти в розділі «ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ФАЙЛИ COOKIE АБО МОДУЛІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ?» цього документа. Якщо ви дасте на це свою явну згоду, ця інформація оброблятиметься і використовуватиметься під час входу в консоль Kaspersky Security Center Cloud.

Підтримка. Коли ви звертаєтеся в службу технічної підтримки або до команди Virus Lab, використовуючи наші сервіси технічної підтримки, ми запитуємо у вас необхідну інформацію, яка потрібна для надання вам допомоги (наприклад, номер вашої ліцензії, електронну адресу, інформацію про продукт, якого стосується проблема, інформацію про апаратні й програмні засоби вашого комп’ютера та опис проблеми). Ці файли можуть також містити особисту інформацію, таку як імена користувачів, імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Ви можете на свій розсуд вирішувати, відправляти такі файли чи ні.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Інформацію вашого особистого облікового запису буде видалено не пізніше, ніж через 1 (один) календарний місяць після видалення облікового запису. Резервні копії даних зберігаються протягом не більше 1 (одного) місяця з моменту їх створення. Дані про ваші робочі області автоматично видаляються після закінчення терміну дії ліцензії Kaspersky Security Center Cloud або після того, як ви надішлете запит на їх видалення через службу технічної підтримки. Після закінчення терміну дії ліцензії вам може бути надано право продовжити використання продукту, хоча його функціональні можливості можуть бути обмежені. Докладну інформацію про термін зберігання даних робочої області можна знайти в статті «Про надання даних» онлайн-документації.

Kaspersky Security для Microsoft Office 365

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • електронна адреса;
 • назва компанії
 • пароль;
 • ваші налаштування;
 • інформацію, яку Ви надали технічній підтримці Kaspersky Lab.
 • Дані, до яких сервіс Kaspersky Security для Microsoft Office 365 може отримувати доступ, а також дані, що збираються під час роботи сервісу, указано в розділі документації «Про надання даних».

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Щоб користуватися Kaspersky Security для Microsoft Office 365 і мати доступ до всіх його функцій, вам знадобиться особистий обліковий запис, для створення якого потрібно вказати свою адресу електронної пошти, назву компанії та пароль. Ви можете скористатись обліковим записом Kaspersky Endpoint Security Cloud. Ми оброблятимемо й використовуватимемо цю інформацію виключно для надання вам сервісу Kaspersky Security для Microsoft Office 365, якщо ви явним чином не погодитеся на її обробку або використання для інших цілей (наприклад, для отримання корисних новин про продукти та послуги Kaspersky Lab електронною поштою). Адреса електронної пошти, указана під час реєстрації, використовуватиметься для надсилання сповіщень, пов’язаних із наданням сервісу Kaspersky Security для Microsoft Office 365, зокрема для повідомлення про недоступність сервісу, завершення пробного періоду або випуск оновлень.

Налаштування облікового запису. Ви можете переглядати, оновлювати або виправляти дані вашого облікового запису, пароль і особисті налаштування або навіть видалити свій обліковий запис у будь-який час, використовуючи функцію «Налаштування облікового запису».

Налаштування сервісу. Сервіс Kaspersky Security для Microsoft Office 365 безпосередньо інтегровано в Office 365, що потребує доступу до Exchange Online або OneDrive. Щоб налаштувати підключення до Exchange Online або OneDrive, вас буде перенаправлено до сайту Microsoft Online, де вам слід буде надати дозвіл Kaspersky Security для додатка Office 365 за допомогою OAuth 2.0. Kaspersky Security для Microsoft Office 365 потрібен обліковий запис в Service Account для доступу до карантину Exchange Online. Цей обліковий запис можна налаштувати автоматично або вручну. У випадку автоматичного налаштування сервіс запитає у вас облікові дані глобального адміністратора. Сервіс не зберігає ці дані в жодному вигляді, він використовує їх виключно для початкового налаштування й створення облікового запису. У випадку налаштування вручну вказувати облікові дані глобального адміністратора не потрібно. Обліковий запис Service Account буде створено адміністратором власноруч.

Робота сервісу. Під час роботи сервіс Kaspersky Security для Microsoft Office 365 отримує повідомлення та інші об’єкти (зустрічі, завдання тощо), а також файли OneDrive для перевірки, і вони обробляються відповідно до налаштувань захисту. Kaspersky Security для Microsoft Office 365 не зберігає повідомлення, файли OneDrive чи об’єкти, що потребують перегляду, у своїй інфраструктурі. Дані, до яких сервіс Kaspersky Security для Microsoft Office 365 може отримувати доступ, а також дані, що збираються під час роботи сервісу, указано в розділі документації «Про надання даних».

Підтримка. Якщо ви попросите підтримку в нашої служби технічної підтримки або команди Virus Lab, використовуючи наші сервіси технічної підтримки, ми запитаємо у вас інформацію, яка потрібна нам для надання такої підтримки, як-от номер вашої реєстрації/ліцензії, останні 4 цифри номера вашої банківської картки, що використовується для придбання ліцензії, адреса електронної пошти, дані з продукту або сервісу, якого стосується ваша проблема, інформація про апаратні й програмні засоби вашого комп’ютера та природа проблеми. Крім того, для цього може бути корисним або навіть необхідним надіслати нам файли, з якими виникли проблеми, за допомогою функції «завантажити» в Company Account. Вони можуть також містити особисті дані, як-от імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Звичайно, ви завжди самі вирішуєте, завантажувати файли чи ні.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Дані буде видалено через 6 місяців після закінчення терміну дії ліцензії.

Kaspersky CompanyAccount

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • корпоративна електрона адреса (буде використана замість прізвища)
 • пароль;
 • Ваше ім’я
 • Ваше прізвище
 • назва компанії
 • країна
 • ліцензія для використання застосунків Kaspersky Lab
 • інформацію, яку ви надали технічній підтримці Kaspersky Lab. Для того, щоб дізнатись більше, перейдіть за посиланням Правила надання даних
 • додаткова електронна адреса «третьої сторони» (якщо додана до акаунту).

Опис Сервісу

Реєстрація облікового запису. Щоб користуватися CompanyAccount і мати доступ до всіх його функцій, ви повинні створити:

 • особистий обліковий запис;
 • обліковий запис для вашої компанії, якщо ваші співробітники не зробили цього раніше.

Для цього потрібно вказати корпоративну адресу електронної пошти (яка буде вашим ім’ям користувача), пароль, ім’я та прізвище, назву компанії та країну, а також ліцензію компанії на використання програм Kaspersky Lab. Ми оброблятимемо та використовуватимемо цю інформацію лише для надання вам сервісів CompanyAccount і технічної підтримки, якщо ви явним чином не погодитеся на її обробку та використання для інших цілей. Після реєстрації ваш особистий обліковий запис буде зв’язано з обліковим записом вашої компанії. Якщо обліковий запис вашої компанії було створено раніше, вашу реєстраційну інформацію (ім’я, прізвище та корпоративну адресу електронної пошти) буде надіслано адміністратору CompanyAccount із вашої компанії. Працівник компанії, який першим реєструє обліковий запис компанії та особистий обліковий запис, зазвичай стає адміністратором.

Налаштування облікового запису. Ви можете в будь-який час переглядати, оновлювати та виправляти інформацію свого облікового запису та пароль або видалити свій обліковий запис на вкладці «Мій обліковий запис». Адміністратор CompanyAccount компанії також зможе змінювати налаштування вашого облікового запису та скидати ваш пароль. Адміністратор CompanyAccount компанії може редагувати особисті облікові записи співробітників і блокувати обліковий запис компанії (особисті облікові записи працівників залишаться в системі).

Ліцензії. Ви можете додавати й переглядати ліцензії компанії на продукти Kaspersky Lab на вкладці «Ліцензії» вашого CompanyAccount (коди активації або файли ключів для кожного продукту). Ліцензію, надану під час реєстрації, буде автоматично додано до CompanyAccount компанії. Файли ключів не зберігаються фізично в CompanyAccount. Система зберігає лише запис про ліцензію компанії. Кожен працівник компанії з особистим обліковим записом, зв’язаним із CompanyAccount компанії, має доступ до списку ліцензій. Адміністратор CompanyAccount може вилучати ліцензії компанії, видаляючи їх зі списку.

Контракти. Якщо ваша компанія придбає додаткові послуги підтримки клієнтів, після оформлення покупки ви зможете переглянути список покупок на вкладці «Контракти». Список контрактів буде доступним для працівників компанії, яким було дозволено користуватися платним сервісом на момент покупки. Ці люди автоматично отримуватимуть сповіщення про завершення терміну дії контракту.

Запити в службу підтримки клієнтів. Якщо ви звертаєтеся до служби підтримки клієнтів або до команди Anti-Virus Lab за підтримкою через CompanyAccount, ми можемо попросити вас надіслати інформацію, необхідну для надання підтримки. Наприклад, це може бути інформація про продукт, пов’язаний із вашим запитом, комп’ютерне обладнання, мережу вашої компанії, програмне забезпечення та природу проблеми. Крім того, може бути корисним або навіть необхідним надіслати нам файли, з якими виникли проблеми, або файли, що визначають конфігурацію вашого комп’ютера або мережі. Ви можете зробити це, використовуючи функцію «Прикріпити файли» у формі запиту. Ці файли можуть містити імена файлів, метадані або вміст, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача. Ви завжди самі вирішуєте, чи завантажувати ці файли. Якщо ви хочете завантажити файли, спочатку перегляньте й прийміть наші Правила надання даних на сторінці завантаження файлу. Щоб передати ваш запит у правильний відділ підтримки клієнтів, ми використаємо інформацію про ліцензії вашої компанії, країну та, можливо, мову інтерфейсу, вибрану у вашому CompanyAccount Ваші співробітники можуть мати доступ до ваших запитів, якщо ваш адміністратор CompanyAccount вручну змінить відповідні налаштування (адміністратор може бачити запити автоматично).

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Ви можете будь-коли видалити свій обліковий запис у налаштуваннях облікового запису або надіслати відповідний запит до служби технічної підтримки. Після того, як ваш обліковий запис буде видалено, ваші персональні дані будуть зберігатися в базі даних Kaspersky Lab, доки термін зберігання не мине, але ви більше не зможете отримати доступ до веб-сайту CompanyAccount за допомогою видаленого облікового запису.

Kaspersky Lab Partner Portal

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • електронна адреса;
 • пароль;
 • ім’я
 • адреса
 • номер телефона
 • інформацію, яку ви надали технічній підтримці Kaspersky Lab.

Опис Сервісу

Ми можемо запитувати особисту інформацію, коли ви розміщуєте замовлення, реєструєте продукт, запитуєте послугу, проходите опитування, реєструєтеся на конкурс, листуєтеся з нами чи виконуєте інші дії на нашому веб-сайті.

Ви самі вирішуєте, чи продовжувати операцію, для виконання якої потрібно надати особисту інформацію. Проте зверніть увагу: якщо ви не забажаєте надавати необхідну інформацію, у ряді випадків виконати запитану операцію буде неможливо.

Ми використовуємо особисту інформацію для таких цілей:

 • щоб надавати вам інформацію про віруси, оновлення продуктів, нові продукти, послуги, інформаційні бюлетені, інформативні електронні листи та аналіз ідей щодо випуску нових продуктів або покращень;
 • щоб створювати доречний вміст;
 • щоб надсилати вам спеціальні пропозиції Kaspersky, які можуть вас зацікавити;
 • щоб створювати кращі продукти та послуги, що відповідають вашим потребам;
 • щоб ви могли купувати й завантажувати продукти, отримувати доступ до послуг або виконувати інші дії;
 • щоб допомагати вам швидко знаходити програмне забезпечення, послуги або важливу інформацію про продукти.

Kaspersky Lab наймає зовнішніх постачальників послуг. Вони можуть використовуватися для розповсюдження продуктів, надання технічної підтримки або обробки замовлень. Наші постачальники зобов’язані зберігати конфіденційність клієнтів і використовувати особисту інформацію лише від імені Kaspersky Lab (і ні для чого іншого).

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Особисті дані, які зберігаються під час користування послугою, і будуть видалені після першого запиту.

GSI Parser

Категорії даних

Щоб користуватися Сервісами та мати доступ до всіх функцій, Вам потрібно надати такі особисті дані:

 • електронна адреса;
 • пароль;
 • файл звіту (інформація про обладнання та програмне забезпечення, встановлене на комп’ютері, зокрема версію операційної системи та встановлені пакети оновлення, об’єкти ядра, драйвери, служби, надбудови Microsoft Internet Explorer, розширення системи друку, додаткові модулі Windows Explorer, завантажені об’єкти, елементи Active Setup, аплети панелі керування, записи з файлу hosts і системного реєстру, версії браузерів і поштових клієнтів, інформація про встановлені мережеві з’єднання та відкриті порти на момент надсилання інформації). Повний перелік наданої інформації див. у розділі Надана інформація

Опис Сервісу

Загальні положення та умови. Kaspersky Lab надає вам право використовувати Веб-сайт і перевіряти його Вміст для особистого користування, щоб переконатися, що Програмне забезпечення Kaspersky Lab сумісне з іншим програмним забезпеченням, встановленим на Комп’ютері та/або драйверами, що забезпечують роботу Комп’ютера, і для виправлення будь-яких помилок у програмному забезпеченні. Завантажуючи файл звіту на Веб-сайт, ви визнаєте, що ви є законним власником завантаженого об’єкта та що власне об’єкт не є конфіденційним і не містить конфіденційної інформації. Надаючи об’єкт для аналізу (завантажуючи об’єкт), ви надаєте Kaspersky Lab безкоштовну та виключну ліцензію на копіювання, зберігання й видалення завантаженого об’єкт із метою аналізу. Дані передаються до Kaspersky Lab через безпечні з’єднання. Надану інформацію буде захищено Правовласником відповідно до вимог, встановлених законодавством, і вимог, викладених у «Політиці конфіденційності». Цей Веб-сайт не може використовуватися для створення даних, коду або послуг із метою виявлення, блокування чи видалення вірусів. Втручання в роботу Веб-сайту або отримання доступу до сервісів Веб-сайту в обхід стандартного інтерфейсу (мається на увазі недокументованим шляхом) заборонено. Використання Веб-сайту має відповідати вимогам чинного законодавства, зокрема відповідним законодавчим актам і правилам експорту та реекспорту.

Створення облікового запису користувача. Ви повинні створити обліковий запис, щоб користуватися веб-сайтом. Щоб створити обліковий запис, введіть свою адресу електронної пошти та встановіть пароль.

Налаштування облікового запису користувача. Ви можете змінити свою адресу електронної пошти чи пароль або назавжди видалити обліковий запис у розділі «Керування обліковим записом».

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Завантажений об’єкт зберігатиметься в системах Kaspersky Lab не довше, ніж 90 днів, після чого його буде видалено без можливості відновлення.

Інші сайти та форми

Категорії даних

Щоб отримати доступ до різних елементів контенту, зареєструвати події, протестувати наші продукти, зв’язатися з нами за допомогою наших форм контакту та підтримки, а також запобігти шахрайству, крадіжці особистих даних і будь-якому іншому випадку неправомірного використання Сервісу, Вам слід надати такі особисті дані:

 • ім’я;
 • прізвище;
 • електронна адреса;
 • номер телефона
 • IP-адреса;
 • дата у форматі UTC.

Опис Сервісу

Загальні положення та умови. Таким чином, Kaspersky Lab надає Вам право користуватись веб-сайтом та перевіряти його вміст для особистого використання, щоб забезпечити сумісність програмного забезпечення Kaspersky Lab.

Платний вміст. Для отримання доступу до технічних документів, відео та іншого вмісту, реєстрації на заходи або отримання спеціальних маркетингових матеріалів потрібно вказати своє повне ім’я, адресу електронної пошти, номер телефона. Так ми зможемо надавати вам додаткову інформацію про інший вміст. Регіональний офіс Kaspersky, відповідальний за ваше місцезнаходження, використовуватиме ці дані для надання вам додаткової інформації про продукти, послуги та інші ініціативи, такі як освітні заходи, семінари, події та маркетингові кампанії які можуть вас зацікавити. Підписка є добровільною, і ви завжди можете скасувати її, натиснувши на посилання в електронному листі або надіславши листа на електронну адресу, наведену в цьому електронному листі. У цьому випадку ваші реєстраційні дані буде видалено, і ви втратите доступ до платного вмісту.

Безкоштовні пробні періоди. Якщо Ви хочете випробувати наші продукти, ми також попросимо надати ваше повне ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. Цю інформацію буде використано для надсилання вам коду активації та нагадування про завершення пробного періоду. Ви можете отримати останнє нагадування та пропозицію придбання повної ліцензії максимум через 14 днів після завершення пробного періоду. Пробна реєстрація є добровільною, і ви завжди можете відкликати свою згоду, натиснувши на посилання в електронному листі, або надіславши листа на електронну адресу, наведену в цьому електронному листі. Після вашої відмови ми відразу видалимо вашу інформацію, якщо ви не вирішите придбати повну ліцензію.

Інформаційні бюлетені, безкоштовні нові версії продукту та спеціальні пропозиції. Якщо ви підписалися й указали свою електронну адресу, а деяких випадках повне ім’я, ми використовуватимемо ці дані для надання вам додаткової інформації про продукти та послуги, безкоштовних нових версій продукту та спеціальних пропозицій, що можуть вас зацікавити. Підписка є добровільною, і ви можете завжди відмовитися від неї, натиснувши на посилання, що є в кожному електронному листі, або надіславши листа на електронну адресу, наведену в цьому електронному листі. У цьому випадку ваші ім’я та адресу електронної пошти буде видалено, і ми більше не надсилатимемо вам подібні електронні листи, поки ви не підпишетеся знову.

Форми зворотного зв’язку. Якщо ви захочете зв’язатися з нами, використовуючи форми зворотного зв’язку та підтримки, вам буде запропоновано надати контактну інформацію (поля, позначені «*»), яку ми оброблятимемо або використовуватимемо виключно для зв’язку з вами та надання вам потрібної інформації. Ви можете надати додаткову інформацію (у полях, не позначених «*»), яку ми, звичайно, також оброблятимемо згідно з усіма відповідними вимогами щодо захисту даних. Ці дані буде переслано регіональним командам Kaspersky, що відповідають за ваше місцезнаходження. Регіональні команди Kaspersky використовуватимуть ці дані для зв’язку з вами.

Щорічні опитування щодо якості обслуговування для користувачів служби технічної підтримки. Kaspersky Lab проводить щорічне та ситуативні опитування для користувачів служби технічної підтримки з метою покращення якості обслуговування. Для проведення щорічних опитувань щодо якості обслуговування ми отримуємо таку інформацію:

адресу електронної пошти, яка дасть нам змогу ідентифікувати вас як користувача в нашій базі даних і пов’язати вашу думку в опитуванні з вашими контактними даними та історією запитів, надісланих до нашої служби технічної підтримки;

оцінку, яку ви дали службі технічної підтримки Kaspersky Lab, і рекомендації, які буде використано для покращення якості обслуговування.

Скільки ми зберігаємо персональні дані

Особисті дані, які зберігаються під час користування послугою, і будуть видалені після першого запиту.

ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ФАЙЛИ COOKIE АБО МОДУЛІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ?

Файли cookie – це файли або фрагменти інформації, які можуть бути збережені на вашому комп'ютері або інших сумісних з Інтернетом пристроях (наприклад, смартфонах і планшетах) під час відвідування наших веб-сайтів. Ця інформація часто складається з буквено-цифрових рядків, які однозначно ідентифікують ваш комп'ютер, але вони також можуть містити іншу інформацію.

Ми використовуємо різні файли cookie (невеликі текстові файли, що зберігаються на вашому пристрої):

 • файли cookie, що зберігають введені користувачем дані;
 • файли cookie автентифікації;
 • Файли cookie зберігають налаштування та вподобання
 • експлуатаційні файли cookie;
 • файли cookie безпеки (антишахрайські);
 • сторонні рекламні файли cookie;
 • основні аналітичні файли cookie;
 • файли cookie соціальних мереж

Ми також використовуємо файли cookie на наших веб-сайтах, коли ви завантажуєте програми Kaspersky Lab з них. Це дозволяє нам покращити взаємодію користувача з веб-сайтом та продуктом, коли ви використовуєте продукти Kaspersky Lab або наші веб-сайти, а також коли ви даєте на це згоду.

Деякі наші веб-сторінки використовують електронні маркери (веб-маяки), які ми використовуємо для отримання повної статистики щодо ефективності наших рекламних кампаній та інших операцій. Ми також додаємо веб-маяки в наші листи, щоб визначити ефективність, продуктивність і оптимізацію електронної розсилки та користувальницький досвід. Для цих цілей ми використовуємо різні аналітичні послуги. Ви можете переглянути їх тут.

Ви можете налаштувати свій браузер так, щоб файли cookie блокувались або щоб ваша система сповіщала вас щоразу, коли веб-сайт хоче встановити файл cookie. Однак, майте на увазі, що блокування файлів cookie може призвести до неможливості подальшого користування всіма функціями нашого веб-сайту.

Також ми використовуємо різні плагіни для соціальних мереж. Ознайомтеся з переліком файлів cookie, вбудованих у наші веб-сайти, і таблицею даних для соціальних мереж, що ми використовуємо.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ KASPERSKY ЩОДО ЗАХИСТУ ДАНИХ

Наші веб-сайти здебільшого розробляються так, щоб обмежити збір і обробку особистих даних до мінімуму. Ми зобов’язані передавати ваші особисті дані третім сторонам, якщо того вимагає чинне законодавство. Це, наприклад, буває у випадку, коли є підстави підозрювати користувача в скоєнні злочину або недопустимому використанні нашого веб-сайту.

Для надання окремих послуг ми можемо використовувати зовнішніх постачальників послуг. Ми гарантуємо, що доступ зовнішніх постачальників послуг до ваших особистих даних обмежуватиметься обсягом, необхідним для надання відповідної послуги. Крім того, такі зовнішні постачальники послуг мають виконувати всі застосовні правила захисту даних.

Наші веб-сайти містять посилання на компанії, з якими ми підтримуємо ділові стосунки, особливо на постачальників нашого веб-магазину. Ми жодним чином не несемо відповідальності за дотримання законодавчих вимог щодо захисту даних стосовно використання веб-сайтів нашого партнера. Інформацію про захист даних під час відвідування цих веб-сайтів див. в політиці конфіденційності веб-сайтів відповідних компаній.

ДЕ МИ ОБРОБЛЯЄМО ЦІ ДАНІ

Особисті дані, надані користувачами Kaspersky Lab, можуть оброблятися в країнах, включаючи країни за межами Європейського Союзу (ЄС) або Європейської економічної зони (ЄЕЗ), і можуть включати в себе наступне: Німеччина, Нідерланди, Франція, Великобританія, Швейцарія, Канада, Сінгапур, Росія, Японія, США, Мексика, Китай, Азербайджан. Відповідно до нашої загальної ділової практики, дані, отримані від користувачів у ЄС, обробляються на серверах, розташованих у ЄС та Росії. Особисті дані можуть оброблятися в пунктах призначення за межами Європейського Союзу (ЄС) або Європейської економічної зони (ЄЕЗ), деякі з яких Європейською комісією не визначені для забезпечення належного рівня захисту даних. У таких випадках Kaspersky Lab передасть та розкриє Ваші дані Європейській комісії щодо захисту даних для певних країн та стандартних договірних положень, затверджених Європейською комісією. Щоб отримати копію стандартних договірних положень - перейдіть за посиланням.

Kaspersky Lab вжила відповідні заходи щодо безпеки для захисту Ваших особистих даних відповідно до кращих практик безпеки та конфіденційності, зокрема, використовуючи стандартні договірні положення Європейської Комісії щодо передачі особистої інформації між своїми групами компаній, що вимагає від усіх групових груп захисту особистої інформації оброблені з Європейської економічної зони до еквівалентного стандарту, що вимагається відповідно до Закону про захист даних Європейського Союзу. Якщо ми передаємо Ваші особисті дані стороннім постачальникам послуг за межами Європейської економічної зони та Швейцарії (як це описано в розділі «Хто отримує персональні дані та правові основи передачі»), ми зобов'язуємо сторонніх постачальників послуг застосовувати належні гарантії захисту вашої інформації.

ХТО ОТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА ПРАВОВІ ОСНОВИ ПЕРЕДАЧІ

Ми ніколи не надаємо даних або доступу до них державним організаціям чи третім сторонам. Ми можемо розголошувати інформацію лише відповідно до таких правил доступу:

 • Між компаніями структури Kaspersky Lab. Ваші особисті дані будуть використовуватися нашими співробітниками та іншими співробітниками на відкритій основі для цілей, описаних вище.
 • Ми також можемо поділитися вашою інформацією з продавцями, які допомагають нам надавати нам послуги. Це дозволить обробляти ваші особисті дані як дані процесорів даних (ст.28 Загального регламенту захисту даних) виключно від нашого імені. Категорії таких отримувачів включають: забезпечення веб-аналітики, обробки даних, реклами, розповсюдження електронної пошти, обробки платежів, виконання замовлень та інших послуг

У таких випадках ці компанії повинні дотримуватися наших вимог щодо конфіденційності та безпеки даних і не повинні використовувати особисті дані, які вони отримують від нас, з будь-якою іншою метою.

Коли ми розкриваємо вашу інформацію Групі компаній Kaspersky Lab і Постачальникам послуг за межами Європейської економічної зони, ми робимо це на основі стандартів, викладених у затверджених Європейською комісією Стандартних договірних умовах щодо експорту особистих даних і наших власних високих стандартів безпеки даних і поваги до вашої конфіденційності.

ВАШІ ПРАВА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ЯК ЇХ ВИКОРИСТОВУВАТИ

Також ми повідомляємо, що у вас є певні права щодо персональних даних, які ми зберігаємо:

 • Право на отримання інформації. Ви маєте право на отримання чіткої, прозорої та зрозумілої інформації про те, як ми використовуємо Ваші особисті дані та Ваші права.
 • Право доступу. Це дає вам змогу отримати копію Особистих даних, які ми обробляємо стосовно Вас, і перевірити законність такої обробки.
 • Право на виправлення помилок. Дає Вам змогу виправити помилки в персональних даних.
 • Право на видалення (право бути забутим). Ви маєте право попросити нас видалити або знищіти Особисті дані, якщо немає підстав для продовження обробки.
 • Право на обмеження обробки. Ви маєте право попросити нас призупинити обробку особистих даних про вас, наприклад, якщо ви хочете, щоб ми встановили її точність або причину для її обробки
 • Право на можливість перенесення даних. Право на передачу персональних даних. Ми надаємо вам або третій стороні, яку ви вибрали, ваші особисті дані в структурованому, широко використовуваному, машинозчитуваному форматі.
 • Право на заперечення. В будь-який момент, Ви можете відмінити обробку ваших особистих даних, коли така обробка ґрунтується на наших законних інтересах.
 • Право відкликати згоду на захист даних. Якщо ви видалите вашу згоду, ми, можливо, не зможемо надати вам доступ до певних функцій нашого Сайту. Про це вас буде проінформовано під час видачі згоди.
 • Право скаржитися. Ви маєте право звернутися до органу захисту даних вашої країни, щоб подати скаргу щодо наших правил захисту даних та конфіденційності
 • Право деактивувати файли-cookie. Якщо ви хочете обмежити або заблокувати всі файли cookie, встановлені нашими веб-сайтами, скористайтеся інструментом, доступним на певному веб-сайті (якщо потрібно), або зверніться до довідки у своєму веб-переглядачі, щоб дізнатись, як керувати налаштуваннями у вашому веб-переглядачі.

Для того, щоб скористатись цим правом, зверніться до нас.

Як правило, вам не доведеться платити за доступ до ваших персональних даних (або для здійснення будь-яких інших операцій). Крім випадків відкликання згоди, ми можемо стягнути розумну плату, якщо ваш запит є явно необґрунтованим, повторюваним або надмірним, або якщо ми можемо Вам відмовити у виконанні запиту за таких обставин.

Нам, можливо, буде потрібно запитати певну інформацію від Вас, щоб ми могли підтвердити Вашу особу та забезпечити Вам право на доступ до персональних даних (або для здійснення будь-яких інших операцій). Це запобіжний захід для забезпечення того, щоб персональні дані не розкривались жодній особі, яка не має права отримувати їх. Ми також можемо зв'язатися з вами, щоб отримати додаткову інформацію щодо Вашого запиту, для прискорення нашої відповіді.

Зазвичай час на відповідь займає не більше одного місяця. Проте, іноді це може зайняти більше місяця, якщо Ваш запит складний або Ви зробили ряд запитів. У цьому випадку ми сповістимо вас про це та своєчасно надаватимемо актуальну інформацію.

ОСКАРЖЕННЯ

Якщо ви хочете подати скаргу стосовно цієї Політики конфіденційності чи нашої практики щодо ваших Особистих даних, зв'яжіться з нами, натиснувши тут.

Якщо ви вважаєте, що обробка ваших особистих даних порушує вимоги чинного законодавства стосовно захисту даних, ви маєте право подати скаргу до компетентного наглядового органу в будь-який час. Пошук наглядового органу, що має повноваження на розгляд скарги, залежить від вашої країни проживання.