Skip to main

Kaspersky Lab Tīmekļa vietņu privātuma politika

Pēdējoreiz atjaunināta: 28.04.2020. Kas jauns

INFORMĀCIJA PAR DATU KONTROLIERI

Šī Privātuma politika attiecas uz AO Kaspersky Lab (adrese: bldg. 3, 39A, Leningradskoe Shosse, Moscow, 125212, Russian Federation) (“Kaspersky”, “Kaspersky Lab” vai “mēs”) tīmekļa vietnēm, kas saņem datus un kurās ir saite uz šo Privātuma politiku. Tā neattiecas uz Kaspersky tīmekļa vietnēm, kurās šī Privātuma politika nav redzama vai kurās nav saites uz to, vai kurām ir sava Privātuma politika. Tā neattiecas arī uz Kaspersky Lab pakalpojumiem un produktiem, ja vien tajos nav saites uz šo Privātuma politiku.

Šajā Privātuma politikā mēs esam aprakstījuši veidus, kā tiek apstrādāti jūsu personas dati, un to konfidencialitāti, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes. Mūsu uzņēmums ir eksperts drošības jomā, tādēļ datu konfidencialitāte un datu drošība mums ir ļoti svarīga. Tādēļ mēs esam apņēmušies ievērot un aizsargāt jūsu privātumu un rīkoties ar jūsu personas datiem konfidenciāli. Mēs iesakām regulāri apmeklēt šo tīmekļa vietni, jo šī Privātuma politika var tikt atjaunināta iespējamu tiesību aktu grozījumu vai mūsu iekšējo procesu izmaiņu dēļ.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par jūsu personas datu apstrādi un Kaspersky Lab privātuma praksi vai ja jūs vēlaties atjaunināt informāciju vai preferences, kuras mums norādījāt, lūdzu, sazinieties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu https://support.kaspersky.com/general/privacy vai tieši, sūtot pastu vai e-pastu uz šādu adresi: Kaspersky Labs GmbH, Ingolstadt, Despag-Strasse 3, 85055, Germany, dpo@kaspersky.com.

Jūs varat sazināties arī ar Kaspersky Lab pārstāvi ES (saskaņā ar VDAR 27. pantu): Kaspersky Labs GmbH, Ingolstadt, Despag-Strasse 3, 85055, Germany, info@kaspersky.de, +49 (0) 841 98 18 90.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Parasti jūs varat apmeklēt un lasīt lielāko daļu mūsu tīmekļa vietņu satura, nesniedzot nekādus personas datus.

Lai varētu izgūt jūsu pieprasīto informāciju no mūsu tīmekļa vietnēm, mūsu serveros tiek glabāti noteikti anonimizēti vai pseidonimizēti dati, kas vajadzīgi pakalpojumu sniegšanai un/vai statistikas vai drošības vajadzībām (pseidonimizēti nozīmē, ka dati tiek apkopoti, izmantojot pseidonīmu, proti, unikālu, nejaušā kārtā iekšēji izveidotu burtu un ciparu rindu, lai identificētu katru datu ierakstu). Šajā kontekstā tiek reģistrēta vispārējā informācija, piemēram, jūsu domēna nosaukums vai pārlūkprogrammas veids. Izmantojot šos datus, mēs nevaram izdarīt secinājumus par jūsu identitāti. Pēc statistiskās novērtēšanas šie anonimizētie vai pseidonimizētie dati tiek nekavējoties izdzēsti.

Mēs neapstrādājam nekādas “Īpašas personas datu kategorijas” par jums (tās ietver informāciju par jūsu rasi vai etnisko piederību, reliģiskiem vai filozofiskiem uzskatiem, seksuālo dzīvi, seksuālo orientāciju, politisko pārliecību, dalību arodbiedrībās, kā arī informāciju par jūsu veselību un jūsu ģenētiskos un biometriskos datus).

KĀPĒC MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

Jūsu sniegto personas datu apstrādes nolūks ir atkarīgs no tīmekļa vietnes, pakalpojumiem un funkcijām, ko izmantojat. Jo īpaši dati tiek izmantoti, lai:

 • nodrošinātu līguma ar lietotājiem izpildi un klientiem nepieciešamo pakalpojumu veiktspēju;
 • aizsargātu lietotāju no zināmiem informācijas drošības apdraudējumiem;
 • uzlabotu lietotāju mijiedarbību un pieredzi, izmantojot mūsu pakalpojumus, jo īpaši mainot saskarnes un nodrošinot nepieciešamo saturu un reklāmas saskaņā ar mārketinga mērķi;
 • sniegtu produktu tehnisko atbalstu un pakalpojumus klientiem, kā arī uzlabotu produktu un pakalpojumu kvalitāti;
 • atbildētu uz jūsu jautājumiem un citādi mijiedarbotos ar jums;
 • aizsargātu mūsu tīmekļa vietnes un pasargātu jūs un sevi no krāpšanas.

KĀDS IR PERSONAS DATU APSTRĀDES LIKUMISKAIS PAMATOJUMS?

Vispārīgu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums:

 • apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu ar datu subjektu vai veiktu pasākumus līguma slēgšanai;
 • ja tas ir nepieciešams mūsu likumīgajās interesēs un jūsu interesēs, un šīs intereses nenonāk pretrunā ar pamattiesībām;
  • lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes un saistīto IT sistēmu nepārtrauktu drošību un pareizu darbību un lai novērstu krāpšanu;
  • ierobežoti personas dati tiek uzglabāti tad, ja personas ir mūs lūgušas neapstrādāt to personas datus, lai nodrošinātu, ka Kaspersky Lab var izpildīt šo prasību;
 • jūsu īpašā piekrišana datu apstrādei minētajā nolūkā;
 • apstrāde ir vajadzīga, lai nodrošinātu atbilstību likumdošanas prasībām.

AUTOMĀTISKA LĒMUMU PIEŅEMŠANA

Mūsu tīmekļa vietnēs un pakalpojumos netiek izmantota automātiska lēmumu pieņemšana.

KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS APSTRĀDĀJAM UN KĀ TOS IZMANTOJAM?

My Kaspersky, Kaspersky Account, Kaspersky Small Office Security pārvaldības konsole un Anti-Theft Web Management (turpmāk tekstā — “Pakalpojums”)

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • jūsu e-pasta adresi un paroli, kad reģistrēsities Pakalpojumam;
 • mobilā tālruņa numuru;
 • informāciju par savām ierīcēm un licencēm;
 • informāciju, ko sniedzāt Kaspersky Lab tehniskajam atbalstam;
 • bankas kartes derīguma termiņu un pēdējos četrus savas bankas kartes numura simbolus;
 • statistikas informāciju par jūsu pārlūkprogrammu (domēna nosaukumus, IP adreses, tīkla pakalpojumu sniedzēju, pārlūkprogrammu veidus un citu informāciju par klienta vidi, informāciju par to, kuras Kaspersky Lab lietojumprogrammas izmantojat un kā to darāt, informāciju par tīmekļa lapu, kuru apmeklējāt tieši pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas, informāciju par mūsu tīmekļa vietnes lapām, kuras apmeklējāt, un par šajās lapās pavadīto laiku, mūsu tīmekļa vietnē meklēto informāciju, piekļuves laiku un datumu, kā arī citu statistisku informāciju no personām, kuras apmeklē mūsu lapu);
 • pilnu sarakstu ar My Kaspersky pārvaldītajās ierīcēs apkopotajiem datiem skatiet sadaļā “Datu apstrādes nosacījumi”;
 • sarakstu ar apkopotajiem datiem pakalpojuma Kaspersky Small Office Security pārvaldības konsoles pārvaldītajās ierīcēs, lūdzu, skatiet sadaļā “Datu apstrādes nosacījumi”.

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, ir jāizveido personisks konts, kurā jānorāda sava e-pasta adrese (kas tiks izmantota kā jūsu lietotājvārds) un parole. Mēs apstrādāsim un izmantosim šo informāciju tikai Pakalpojuma nodrošināšanas nolūkos, ja vien neesat tieši pieteicies apstrādei vai izmantošanai citos nolūkos (piemēram, lai saņemtu noderīgus jaunumus par Kaspersky Lab produktiem un pakalpojumiem pa e-pastu). Iespējams, jums būs mums jānorāda arī savs mobilā tālruņa numurs, lai saņemtu papildu konta aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi. Mēs izmantosim mobilā tālruņa numuru tikai tādēļ, lai nosūtītu autorizācijas drošības kodus.

Konta iestatījumi un pirkumi. Jebkurā laikā varat pārskatīt, atjaunināt vai labot konta datus, paroli un preferences, vai pat dzēst savu kontu, izmantojot funkciju “Konta iestatījumi”. Turklāt varat pārskatīt pie mūsu tīmekļa veikala nodrošinātāja veikto pirkumu vēsturi. Sadaļā “Konta iestatījumi” varat pievienot arī bankas karti, lai atvieglotu papildu Kaspersky Lab produktu un pakalpojumu iegādi. Aktivizējot šo opciju, mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs pievienos jūsu bankas kartes datus jūsu kontam un saglabās tos turpmākiem pasūtījumiem. Kaspersky Lab izveidos īpašu saiti uz jūsu tīmekļa veikala nodrošinātāja kontu un veiks pasūtījumus jūsu vārdā katru reizi, kad iepirksieties. Turklāt mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs sniedz mums informāciju par jūsu bankas kartes derīguma termiņu un pēdējos 4 jūsu bankas kartes numura simbolus. Tomēr mums nav piekļuves citiem jūsu kredītkartes datiem, ko glabā mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs. Saikne ar jūsu kontu tiks izveidota tikai tehniski, izmantojot iekšēju lietotāja ID un paroles kombināciju. Šie akreditācijas dati nepiešķirs mums piekļuvi jūsu bankas kartei vai citai personas informācijai, ko glabā mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs. Iekšējais lietotāja ID tiek izmantots, lai aktivizētu pasūtījumus, ko veicāt tīmekļa veikalā.

Ierīces. Pēc reģistrēšanās jūs varēsiet pārvaldīt visas ierīces, ko aizsargājat, izmantojot Kaspersky Lab produktus. Piemēram, varat nodrošināt pazaudētas vai nozagtas ierīces, viegli pārbaudīt Kaspersky Lab produktu statusu katrā ierīcē un novērst esošās problēmas. Lai to izdarītu, šīs ierīces ir jāsavieno, izmantojot funkciju “Ierīces”. Šādā gadījumā tiek izveidota saite starp jūsu kontu un savienotajām ierīcēm. Tā tiks izmantota tikai funkcijas “Ierīces” nodrošināšanas nolūkos, ja vien neesat tieši pieteicies izmantošanai citos nolūkos.

Licences. Varat pārvaldīt visas savas Kaspersky Lab produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”, pievienojot katram produktam derīgu(-us) aktivizācijas kodu(-us) un savienojot to ar ierīci, kurā tas tiek lietots. Varat arī izvēlēties saņemt automātiskus atgādinājumus par licenču derīguma termiņa beigām vai izvēlēties automātiskās atjaunošanas funkciju. Atgādinājumi tiks nosūtīti pa e-pastu tikai tad, ja jūs tieši pieteiksieties šai iespējai.

Atbalsts. Ja pieprasāt atbalstu no mūsu tehniskā atbalsta vai Virus Lab darba grupas, izmantojot atbalsta pakalpojumus, mēs pieprasīsim informāciju, kas nepieciešama, lai mēs varētu sniegt jums nepieciešamo atbalstu, piemēram, jūsu reģistrācijas/licences numuru, licences iegādei izmantotās bankas kartes numura pēdējos 4 simbolus, e-pasta adresi un informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, kā arī informāciju par jūsu datora aparatūru, programmatūru un radušās problēmas būtību. Turklāt šajā nolūkā var būt vēlams vai pat nepieciešams, lai nosūtāt mums failus, ar kuriem radusies problēma, izmantojot funkciju “Augšupielāde”. Tie var ietvert arī personīgos datus, piemēram, lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus paliek jūsu ziņā. Ja to darāt, lūdzu, vispirms apskatiet un apstipriniet “Datu sniegšanas noteikumus”, kuru saite ir pievienota augšupielādes pakalpojumam.

Statistikas informācija. Mēs varam izsekot mūsu tīmekļa vietņu apmeklētāju domēna nosaukumus, IP adreses, tīkla pakalpojumu nodrošinātājus, pārlūkprogrammu veidus un citu informāciju par klientu vidi (piemēram, ierīces modeli, operētājsistēmu, ekrāna izšķirtspēju un citu informāciju). Mēs varam arī apstrādāt informāciju par to, kuras Kaspersky Lab lietojumprogrammas izmantojat un kā tās izmantojat, par tīmekļa lapu, kuru apmeklējāt tieši pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas, informāciju par mūsu tīmekļa vietnes lapām, kuras apmeklējāt, par šajās lapās pavadīto laiku, mūsu tīmekļa vietnē meklēto informāciju, piekļuves laiku un datumu, kā arī citu statistisku informāciju. Mēs izmantojam šo informāciju, lai ģenerētu Kaspersky Lab vietņu datplūsmas statistiku un uzlabotu mūsu vietņu un pakalpojumu drošību un pieejamību. Šī informācija nav saistīta ne ar kāda veida personas informāciju. Mēs nepieprasām atļaut piekļuvi atrašanās vietas informācijai jūsu ierīcē vai to izsekot.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati tiek izdzēsti ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas.

Tīmekļa vietne Kaspersky Motorsport

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • lietotājvārdu un paroli;
 • vārdu;
 • uzvārdu;
 • e-pasta adresi;
 • jūsu personīgās preferences;
 • komentārus citiem lietotājiem.

Pakalpojuma apraksts

Savienojuma izveide ar mums. Ievadot informāciju šajā tīmekļa vietnes sadaļā, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai apstiprinātu jūsu abonementu. Pēc apstiprināšanas mēs regulāri sūtīsim jums e-pasta ziņojumus, lai informētu jūs par jaunumiem no Kaspersky Motorsport. Jebkurā laikā varat mainīt savu informāciju un atcelt abonementu, izmantojot katrā e-pasta ziņojumā ietvertās atbilstošās saites.

Kontaktinformācija. Ievadot informāciju šajā tīmekļa vietnes sadaļā, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai apstiprinātu jūsu vaicājuma saņemšanu. Šajā veidlapā esošo personas informāciju mēs izmantosim tikai atbildes sniegšanai saistībā ar jūsu vaicājumu.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Ja vēlaties, jebkurā laikā varat izdzēst savu kontu.  Pēc konta izdzēšanas mēs 24 stundu laikā dzēsīsim jūsu personas informāciju no mūsu ierakstiem.

Kaspersky Business Hub

Datu kategorijas

Lai izmantotu Kaspersky Business Hub un varētu piekļūt visām tā funkcijām, jums jāsniedz šādi dati:

 • jūsu personīgā konta dati:
  • e-pasta adrese un parole;
  • slepenais jautājums, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli;
  • mobilā telefona numurs;
  • valsts.
 • informācija par jūsu licencēm, kas piešķirtas Kaspersky Business Hub platformā pieejamajiem produktiem;
 • statistiskā informācija par jūsu ierīci un tīmekļa pārlūku, ko iegūst, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni;
 • informācija, kas sniegta Kaspersky tehniskā atbalsta dienestam

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Business Hub un jums ir pieejami Kaspersky Business Hub produkti, jums jāizveido personīgais konts. Lai to izdarītu, jums ir jāievada sava e-pasta adrese (ko izmantos kā jūsu lietotājvārdu) un parole. Mēs apstrādāsim un izmantosim šo informāciju tikai, lai nodrošinātu Kaspersky Business Hub funkcionālās iespējas un Kaspersky Business Hub produktus. Šī informācija tiks apstrādāta un izmantota citiem mērķiem tikai tad, ja būsiet sniedzis nepārprotamu piekrišanu (piemēram, saņemt jaunumus par Kaspersky produktiem un pakalpojumiem pa e-pastu vai sniegt atsauksmes par Kaspersky produktiem). Varat arī norādīt savu mobilā telefona numuru, lai vēl labāk aizsargātu savu kontu no nesankcionētas piekļuves, kā arī slepeno jautājumu, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli. Mēs izmantosim jūsu mobilā telefona numuru tikai drošības kodu nosūtīšanai autorizācijas laikā.

Varat jebkurā brīdī skatīt, atjaunināt un rediģēt savu konta informāciju vai dzēst kontu, izmantojot funkciju “Pārvaldīt kontu”.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Business Hub pieejamo Kaspersky produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgs aktivizācijas kods katram izmantotajam produktam. Mēs varam nosūtīt pa e-pastu automātisku atgādinājumu par licences derīguma termiņu.

Iespējas pārvaldīt noteiktas licences un izmantot konkrētas mūsu produktu vienības ir atkarīgas no jūsu piekļuves tiesībām, kas ir konfigurētas produktos.

Lai nodrošinātu iespēju iegādāties licences tiešsaistē, mēs izmantojam valsti, ko norādāt, reģistrējot savu kontu. Licenču tirdzniecību tiešsaistē veic tiešsaistes veikala pakalpojumu sniedzējs (trešā puse).

Statistiskā informācija. Lai iegūtu visaptverošus statistikas datus par to, kā tīmekļa vietņu apmeklētāji izmanto Kaspersky Business Hub, mēs varam izmantot dažādus analītiskos pakalpojumus (trešās puses). Plašāka informācija par mūsu trešo pušu politiku ir pieejama šī dokumenta sadaļā VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS VAI SOCIĀLO TĪKLU MODUĻUS?. Šī informācija tiks apstrādāta un izmantota, ja, apmeklējot Kaspersky Business Hub, būsiet sniedzis nepārprotamu piekrišanu.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar tehniskā atbalsta dienestu vai Virus Lab, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personiska informācija, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati vai failu saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Jūsu personīgā konta informācija tiks izdzēsta ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas. Datu dublējumkopijas tiek uzglabātas ne ilgāk kā 1 (vienu) mēnesi no to izveides brīža.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Datu kategorijas

Lai izmantotu Kaspersky Endpoint Security Cloud un varētu piekļūt visām tā funkcijām, jums jāsniedz šādi dati:

 • personīgā konta dati, kas norādīti Kaspersky Business Hub (nepieciešamo datu uzskaitījumu un to apstrādes politiku atradīsiet šī dokumenta sadaļā Kaspersky Business Hub);
 • dati par Kaspersky Endpoint Security Cloud darbvietām:
  • informācija par jūsu Kaspersky Endpoint Security Cloud licencēm;
  • dati, kas iegūti no pārvaldītajām un ar darbvietu savienotajām ierīcēm;
 • statistiskā informācija par jūsu ierīci un tīmekļa pārlūku, ko iegūst, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni;
 • Kaspersky tehniskā atbalsta dienestam sniegtā informācija.

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Endpoint Security Cloud un piekļūt visām tā funkcijām, jums jāizveido personīgais konts Kaspersky Business Hub platformā. Mēs apņemamies apstrādāt un izmantot e-pasta adresi, ko norādījāt, reģistrējoties Kaspersky Business Hub, lai nodrošinātu Kaspersky Endpoint Security Cloud funkcionālās iespējas. Šo informāciju drīkst apstrādāt un izmantot citiem nolūkiem tikai tad, ja esat sniedzis skaidru piekrišanu.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Endpoint Security Cloud licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgi licenču aktivizācijas kodi. Mēs varam nosūtīt pa e-pastu automātisku atgādinājumu par licences derīguma termiņu.

Iespējas pārvaldīt noteiktas licences ir atkarīgas no jūsu piekļuves tiesībām un citu Kaspersky Business Hub lietotāju piekļuves tiesībām. Šīs piekļuves tiesības var konfigurēt noteiktās Kaspersky Endpoint Security Cloud darbvietās. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā.

Ierīces. Kad būsiet izveidojis Kaspersky Endpoint Security Cloud darbvietu, varēsiet pārvaldīt ierīces, kas ir savienotas ar jūsu darbvietu un kuras aizsargā Kaspersky produkti. Pirms sākat pārvaldīt ierīces, izmantojot Kaspersky Endpoint Security Cloud, ir jāveic visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu Kaspersky Endpoint Security Cloud pakalpojumu lietošanas atbilstību piemērojamiem tiesību aktiem. Jums arī jāmaina Kaspersky Endpoint Security Cloud iestatījumi atbilstoši saviem lietošanas paradumiem. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā. Lai nodrošinātu efektivitāti, Kaspersky Endpoint Security Cloud platformā pārvaldītās ierīces pārraida datus uz administratīvajiem serveriem, kas atrodas Kaspersky Endpoint Security Cloud infrastruktūrā. Dati, ko vāc no pārvaldītajām ierīcēm, ir uzskaitīti tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu sniegšanu”.

Statistiskā informācija. Lai iegūtu visaptverošus statistikas datus par to, kā tīmekļa vietņu apmeklētāji izmanto Kaspersky Endpoint Security Cloud, mēs varam izmantot dažādus analītiskos pakalpojumus (trešās puses). Plašāka informācija par mūsu trešo pušu politiku ir pieejama šī dokumenta sadaļā VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS VAI SOCIĀLO TĪKLU MODUĻUS?.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar tehniskā atbalsta dienestu vai Virus Lab, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personiski dati, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati un saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati par jūsu darbvietām tiek dzēsti, izmantojot funkciju “Darbvietu pārvaldība” Kaspersky Business Hub platformā, vai tiek automātiski izdzēsti, kad beidzies Kaspersky Endpoint Security Cloud licences derīguma termiņš. Detalizēta informācija par darbvietu datu uzglabāšanas periodu ir pieejama tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu sniegšanu”.

Kaspersky Security Center Cloud Console

Datu kategorijas

Lai izmantotu Kaspersky Security Center Cloud Console un varētu piekļūt visām tā funkcijām, jums jāsniedz šādi dati:

 • jūsu personīgā konta dati:
  • e-pasta adrese un parole;
  • slepenais jautājums, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli;
  • mobilā telefona numurs;
 • informācija par jūsu licencēm, kas piešķirtas Kaspersky Security Center Cloud Console platformā pieejamajiem produktiem;
 • dati par jūsu Kaspersky Security Center Cloud Console darbvietām:
  • informācija par jūsu Kaspersky Security Center Cloud Console licencēm;
  • dati, kas iegūti no pārvaldītajām un ar darbvietu savienotajām ierīcēm;
  • dati, ko lietotājs ievada Kaspersky Security Center Cloud Console saskarnē;
 • statistiskā informācija par jūsu ierīci un tīmekļa pārlūku, ko iegūst, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni;
 • Kaspersky tehniskā atbalsta dienestam sniegtā informācija.

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Security Center Cloud Console un piekļūt visām tās funkcijām, jums jāizveido personīgais konts Kaspersky Security Center Cloud Console platformā. Lai to izdarītu, ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. Mēs apstrādāsim un izmantosim šo informāciju tikai, lai nodrošinātu jums Kaspersky Security Center Cloud Console funkcionālās iespējas. Šo informāciju drīkst apstrādāt un izmantot citiem nolūkiem tikai tad, ja esat sniedzis skaidru piekrišanu. Varat arī norādīt savu mobilā telefona numuru, lai vēl labāk aizsargātu savu kontu no nesankcionētas piekļuves, kā arī slepeno jautājumu, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli. Mēs izmantosim jūsu mobilā telefona numuru tikai drošības kodu nosūtīšanai autorizācijas laikā.

Varat jebkurā brīdī skatīt, atjaunināt un rediģēt savu konta informāciju vai dzēst kontu, izmantojot funkciju “Pārvaldīt kontu”.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Security Center Cloud Console pieejamo Kaspersky produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgs aktivizācijas kods katram izmantotajam produktam. Jūs varat iespējot automātiskus atgādinājumus par Kaspersky produktu aktivizēto licenču derīguma termiņu. Atgādinājumi tiks nosūtīti pa e-pastu, ja būsiet sniedzis nepārprotamu piekrišanu.

Ierīces. Kad būsiet izveidojis Kaspersky Security Center Cloud Console darbvietu, varēsiet pārvaldīt ierīces, kas ir savienotas ar jūsu darbvietu un kuras aizsargā Kaspersky produkti. Pirms sākat pārvaldīt ierīces, izmantojot Kaspersky Security Center Cloud Console, jums ir jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu Kaspersky Security Center Cloud Console pakalpojumu lietošanas atbilstību piemērojamiem tiesību aktiem. Jums arī jāmaina Kaspersky Security Center Cloud Console iestatījumi atbilstoši saviem lietošanas paradumiem. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā. Lai nodrošinātu efektivitāti, Kaspersky Security Center Cloud platformā pārvaldītās ierīces pārraida datus uz administratīvajiem serveriem, kas atrodas Kaspersky Security Center Cloud infrastruktūrā. Dati, ko vāc no pārvaldītajām ierīcēm, ir uzskaitīti tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu sniegšanu”.

Statistiskā informācija. Lai iegūtu visaptverošus statistikas datus par to, kā tīmekļa vietņu apmeklētāji izmanto Kaspersky Security Center Cloud, mēs varam izmantot dažādus analītiskos pakalpojumus (trešās puses). Plašāka informācija par mūsu trešo pušu politiku ir pieejama šī dokumenta sadaļā VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS VAI SOCIĀLO TĪKLU MODUĻUS?. Ja sniegsiet nepārprotamu piekrišanu, šī informācija tiks apstrādāta un izmantota, kad apmeklēsiet Kaspersky Security Center Cloud Console.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar tehniskā atbalsta dienestu vai Virus Lab, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personiska informācija, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati vai failu saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Jūsu personīgā konta informācija tiks izdzēsta ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas. Datu dublējumkopijas tiek uzglabātas ne ilgāk kā 1 (vienu) mēnesi no to izveides brīža. Dati par jūsu darbvietām tiek automātiski izdzēsti pēc jūsu Kaspersky Security Center Cloud licences derīguma termiņa beigām, vai ja pieprasāt tehniskā atbalsta dienestam tos izdzēst. Pēc licences derīguma termiņa beigām jums var tikt piešķirtas tiesības turpināt izmantot produktu, lai gan produkta funkcionālās iespējas var būt ierobežotas. Detalizēta informācija par darbvietas datu uzglabāšanas periodu ir pieejama tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu sniegšanu”.

Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • e-pasta adresi;
 • uzņēmuma nosaukumu;
 • paroli;
 • jūsu preferences;
 • informāciju, ko sniedzāt Kaspersky Lab tehniskajam atbalstam;
 • sarakstu ar datiem, kam var piekļūt Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai, kā arī datus, kas tiek apkopoti pakalpojuma darbības laikā; tie ir norādīti dokumentācijas sadaļā “Par datu sniegšanu”.

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu Kaspersky Security pakalpojumu Microsoft Office 365 programmatūrai un piekļūtu visām tā funkcijām, jums būs jāizveido personīgais konts, kurā jānorāda jūsu e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukums un parole. Jūs varat izmantot Kaspersky Endpoint Security Cloud kontu. Mēs apstrādāsim un izmantosim šo informāciju tikai, lai nodrošinātu jūs ar Kaspersky Security pakalpojumu Microsoft Office 365 programmatūrai, ja vien jūs neesat nepārprotami izvēlējies to apstrādāt vai izmantot citiem nolūkiem (piemēram, lai saņemtu noderīgas ziņas par Kaspersky Lab produktiem un pakalpojumiem pa e-pastu). Reģistrācijas laikā norādītā e-pasta adrese tiks izmantota paziņojumiem, kas saistīti ar Kaspersky Security pakalpojuma Microsoft Office 365 programmatūrai sniegšanu, tostarp lai informētu jūs, kad pakalpojums nav pieejams, kad izmēģinājuma periods ir beidzies vai ir pieejami atjauninājumi.

Konta iestatījumi. Jebkurā laikā varat pārskatīt, atjaunināt vai labot konta datus, paroli un preferences, vai pat dzēst savu kontu, izmantojot funkciju “Konta iestatījumi”.

Pakalpojuma konfigurēšana. Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai ir tieši integrēts Office 365, kam ir nepieciešama piekļuve Exchange Online. Lai konfigurētu savienojumu ar Exchange Online vai OneDrive, jūs tiksiet novirzīts uz Microsoft Online tīmekļa vietni un saņemsiet uzaicinājumu lietojumprogrammai Office 365 piešķirt atļauju pakalpojumam Kaspersky Security, izmantojot OAuth 2.0 plūsmu. Kaspersky Security pakalpojumam Microsoft Office 365 programmatūrai nepieciešams arī pakalpojuma konts, lai piekļūtu Exchange Online karantīnas failiem. Šo pakalpojuma kontu var konfigurēt automātiski vai manuāli. Izvēloties automātisko konfigurēšanu, pakalpojums jums lūdz piekļuvi globālā administratora akreditācijas datiem. Pakalpojumā šie dati netiek nekādā veidā saglabāti, bet tos izmanto tikai sākotnējai konfigurēšanai un pakalpojuma konta izveidei. Izvēloties manuālo konfigurēšanu, globālā administratora akreditācijas dati nav nepieciešami, un pakalpojuma konta izveidi manuāli veic administrators.

Pakalpojuma darbība. Darbības laikā Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai saņem ziņojumus un citus objektus (sanāksmes, uzdevumus utt.), kā arī OneDrive failus, kas tiek pārbaudīti un tiek apstrādāti saskaņā ar aizsardzības iestatījumiem. Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai savā infrastruktūrā nesaglabā pārbaudāmās ziņas, OneDrive failus vai objektus. To datu saraksts, kuriem var piekļūt Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai, kā arī dati, kas tiek apkopoti pakalpojuma darbības laikā, ir norādīti dokumentācijas sadaļā “Par datu sniegšanu”.

Atbalsts. Ja pieprasīsiet mūsu tehniskā atbalsta vai Virus Lab komandas atbalstu, izmantojot mūsu tehniskā atbalsta pakalpojumus, mēs jums lūgsim sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai varētu jums palīdzēt, piemēram, jūsu reģistrācijas/licences numuru, licences iegādei izmantotās bankas kartes numura pēdējos 4 simbolus, e-pasta adresi, ar problēmu saistītā produkta un pakalpojuma datus, informāciju par datora aparatūru un programmatūru, kā arī radušās problēmas raksturojumu. Turklāt šim nolūkam var būt noderīgi vai pat nepieciešams nosūtīt mums failus, ar kuriem rodas problēmas, izmantojot uzņēmuma konta “augšupielādes” funkciju. Tie var ietvert arī personīgos datus, piemēram, lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus paliek jūsu ziņā.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati tiks dzēsti, kad būs pagājuši 6 mēneši pēc licences derīguma termiņa beigām.

Kaspersky CompanyAccount

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • uzņēmuma e-pasta adresi (tas būs jūsu lietotājvārds);
 • paroli;
 • jūsu vārdu;
 • jūsu uzvārdu;
 • uzņēmuma nosaukumu;
 • valsti;
 • informāciju par uzņēmuma licenci Kaspersky Lab lietotņu izmantošanai;
 • informāciju, ko sniedzāt Kaspersky Lab tehniskajam atbalstam. Lūdzu, skatiet sadaļu Datu sniegšanas noteikumi.
 • papildu “trešo pušu” e-pasta adreses (ja pievienotas kontam).

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu uzņēmuma konta pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jums ir jāizveido:

 • personīgais konts;
 • jūsu uzņēmuma konts, ja vien jūsu kolēģi to nav izdarījuši iepriekš.

Tam būs nepieciešams norādīt jūsu uzņēmuma e-pasta adresi (kas kalpos kā jūsu lietotājvārds), paroli, vārdu un uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu un valsti, kā arī uzņēmuma licenci Kaspersky Lab lietojumprogrammu izmantošanai. Mēs apstrādāsim un izmantosim šo informāciju tikai, lai sniegtu jums uzņēmuma konta pakalpojumus un tehnisko atbalstu, ja vien jūs nepārprotami neizvēlaties ļaut to apstrādāt un izmantot citiem mērķiem. Pēc reģistrēšanās jūsu personīgais konts tiks piesaistīts jūsu uzņēmuma kontam. Ja jūsu uzņēmuma konts ir ticis izveidots jau iepriekš, jūsu reģistrācijas informācija (vārds un uzvārds, un uzņēmuma e-pasta adrese) tiks nosūtīta jūsu uzņēmuma konta administratoram. Uzņēmuma darbinieks, kas pirmais reģistrējis uzņēmuma un personīgo kontu, parasti tiek nozīmēts kā administrators.

Konta iestatījumi. Jūs jebkurā laikā varat skatīt, atjaunināt, labot jūsu konta informāciju un paroli vai izdzēst kontu cilnē “Mans konts”. Jūsu uzņēmuma konta administrators varēs arī mainīt jūsu konta iestatījumus un atiestatīt jūsu paroli. Ja esat jūsu uzņēmuma konta administrators, jūs varat rediģēt visu savu kolēģu personīgos kontus un bloķēt visu uzņēmuma kontu (darbinieku personīgie konti paliks sistēmā).

Licences. Jūs varat pievienot un apskatīt jūsu uzņēmuma Kaspersky Lab produktu licences uzņēmuma konta cilnē “Licences” (katra produkta aktivizācijas kodus vai atslēgas failus). Reģistrācijas laikā iesniegtā licence tiks automātiski pievienota jūsu uzņēmuma kontam. Atslēgas faili netiek fiziski glabāti uzņēmuma kontā. Sistēma glabā tikai ierakstu par jūsu uzņēmuma licenci. Katram uzņēmuma darbiniekam, kura personīgais konts ir saistīts ar jūsu uzņēmuma kontu, ir piekļuve licenču sarakstam. Jūsu uzņēmuma konta administrators var noņemt jūsu uzņēmuma licences, tās dzēšot no saraksta.

Līgumi. Jūsu uzņēmumam iegādājoties papildu klientu atbalsta pakalpojumus, pēc pirkuma reģistrācijas cilnē “Līgumi” varēsiet skatīt iegādāto pakalpojumu sarakstu. Līgumu saraksts būs pieejams tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri pirkuma brīdī bijuši pilnvaroti izmantot maksas pakalpojumu. Šīs personas automātiski saņems paziņojumus par līguma termiņa beigām.

Klientu atbalsta pieprasījumi. Ja, izmantojot uzņēmuma kontu, sazināsieties ar klientu atbalsta dienestu vai Anti-Virus Lab komandu, mēs, iespējams, lūgsim jums sniegt informāciju, kas var būt nepieciešama, lai sniegtu jums palīdzību. Piemēram, tā var ietvert informāciju par produktu, kas saistīts ar jūsu pieprasījumu, datora aparatūru, jūsu uzņēmuma tīklu, programmatūru un radušās problēmas raksturojumu. Turklāt var būt noderīgi vai pat nepieciešams nosūtīt mums failus, ar kuriem ir problēmas, vai failus, kuros izklāstīta jūsu datora vai tīkla konfigurācija. To var izdarīt, izmantojot pieprasījuma veidlapā pieejamo opciju “Pievienot failus”. Šie faili var saturēt lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus vienmēr paliek jūsu ziņā. Ja vēlaties augšupielādēt failus, lūdzu, vispirms apskatiet un pieņemiet mūsu Datu sniegšanas regulu failu augšupielādes lapā. Lai jūsu pieprasījumam piešķirtu pareizo klientu atbalsta nodaļu, mēs izmantosim informāciju par jūsu uzņēmuma licencēm, valsti un, iespējams, jūsu uzņēmuma kontā izvēlēto saskarnes valodu. Jūsu kolēģi var iegūt piekļuvi jūsu pieprasījumiem, jūsu uzņēmuma konta administratoram manuāli mainot atbilstošos iestatījumus (administrators pieprasījumus var apskatīt automātiski).

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Konta iestatījumos vai nosūtot pieprasījumu mūsu Tehniskā atbalsta dienestam, jūs varat jebkurā laikā dzēst savu kontu. Kad jūsu konts būs izdzēsts, jūsu personas dati tiks uzglabāti Kaspersky Lab datubāzē, līdz būs beidzies saglabāšanas periods, bet jūs vairs nevarēsiet piekļūt uzņēmuma konta tīmekļa vietnei, izmantojot dzēsto kontu.

Kaspersky Lab partneru portāls

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • e-pasta adresi;
 • paroli;
 • jūsu vārdu;
 • adresi;
 • tālruņa numuru;
 • informāciju, ko sniedzāt Kaspersky Lab tehniskajam atbalstam.

Pakalpojuma apraksts

Mēs varam lūgt sniegt personīgu informāciju, veicot pasūtījumus, reģistrējot preces, pieprasot pakalpojumus, atbildot uz aptaujām, piesakoties konkursiem, kā arī sazinoties ar mums vai iesaistoties citās aktivitātēs mūsu vietnē.

Visi lēmumi turpināt darbības, kuru laikā tiek pieprasīta personīgā informācija, paliek jūsu ziņā. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs nevēlaties sniegt pieprasīto informāciju, iespējams, nevarēsiet pabeigt darījumu.

Mēs izmantojam personīgo informāciju šādi:

 • lai jums sniegtu informāciju par vīrusu brīdinājumiem, produktu jauninājumiem, jaunajiem produktiem, pakalpojumiem, informatīvajiem izdevumiem, informatīvajiem e-pasta ziņojumiem un nākotnes produktu ideju vai uzlabojumu izpēti;
 • lai mums palīdzētu veidot jums saistošu saturu;
 • lai jums sniegtu īpašus ar Kaspersky pakalpojumiem saistītus piedāvājumus, kas varētu jūs interesēt;
 • lai mums palīdzētu radīt labākus produktus un pakalpojumus, kas apmierinātu jūsu vajadzības;
 • lai jums ļautu iegādāties un lejupielādēt produktus, piekļūt pakalpojumiem vai citādi iesaistīties jūsu izvēlētajās darbībās;
 • lai jums palīdzētu ātri atrast programmatūru, pakalpojumus vai svarīgu informāciju par produktu.

Lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus, Kaspersky Lab izmanto ārpakalpojumu sniedzējus. Tie var tikt izmantoti, lai izplatītu produktus, sniegtu tehnisko atbalstu vai apstrādātu pasūtījumus. Mūsu pakalpojumu sniedzējiem klientu personīgā informācija ir jāglabā drošībā un stingrā konfidencialitātē, kā arī jāizmanto personīgā informācija tikai Kaspersky Lab vārdā un nekādos citos nolūkos.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Personas dati tiks glabāti visu laiku, kamēr izmantosit pakalpojumu, un tiks dzēsti pēc jūsu pirmā pieprasījuma.

GSI parsētājs

Datu kategorijas

Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jūs sniegsiet šādus personas datus:

 • e-pasta adresi;
 • paroli;
 • ziņojuma failu (informāciju par datorā uzstādīto aparatūru un programmatūru, operētājsistēmas versiju un instalētajām servisa pakotnēm, informāciju par kodolu objektiem, draiveriem, pakalpojumiem, Microsoft Internet Explorer pievienojumprogrammām, drukas sistēmas paplašinājumiem, Windows Explorer spraudņiem, ielādētajiem objektiem, aktīvās instalēšanas vienībām, vadības paneļa sīklietotnēm, ierakstiem no saimniekfaila un sistēmas reģistra, pārlūkprogrammu un pasta klientu versijas, informāciju par izveidotajiem tīkla savienojumiem un informācijas sniegšanas brīdī atvērtajiem portiem). Pilnu sniegtās informācijas sarakstu skatiet sadaļā Sniegtā informācija.

Pakalpojuma apraksts

Vispārīgie noteikumi un nosacījumi. Ar šo Kaspersky Lab piešķir jums tiesības izmantot tīmekļa vietni un iepazīties ar tās saturu personīgai lietošanai, lai pārliecinātos, ka Kaspersky Lab programmatūra ir savietojama ar citu datorā instalēto programmatūru un/vai draiveriem, kas instalēti datorā, un lai labotu jebkādas programmatūras kļūdas. Augšupielādējot ziņojuma failu tīmekļa vietnē, jūs atzīstat, ka esat augšupielādētā objekta likumīgais īpašnieks un ka objekts pats par sevi nav konfidenciāls un nesatur konfidenciālu informāciju. Nodrošinot objektu analīzei (augšupielādējot objektu), jūs piešķirat Kaspersky Lab bezmaksas un ekskluzīvu licenci augšupielādētā objekta kopēšanai, glabāšanai un dzēšanai analīzes nolūkos. Dati tiek pārsūtīti Kaspersky Lab, izmantojot drošus savienojumus. Sniegto informāciju tiesību turētājs sargā saskaņā ar likumā noteiktajām prasībām un prasībām, kas noteiktas “Privātuma politikā”. Tīmekļa vietni nedrīkst izmantot, lai veidotu datus, kodu vai pakalpojumus vīrusu atklāšanai, bloķēšanai vai noņemšanai. Iejaukšanās tīmekļa vietnes darbībā vai piekļuve tīmekļa vietnes pakalpojumiem, apejot standarta saskarni (izmantojot nedokumentētus ceļus), ir aizliegta. Mājas lapas izmantošanai jāatbilst tiesību aktos noteiktajām normām, tostarp piemērojamajiem tiesību aktiem un eksporta un reeksporta noteikumiem.

Lietotāja konta izveide. Lai izveidotu vietni, jums ir jāizveido konts. Lai to izdarītu, ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli.

Lietotāja konta iestatījumi. Jūs varat mainīt savu e-pasta adresi vai paroli vai neatgriezeniski dzēst kontu sadaļā “Pārvaldīt kontu”.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Augšupielādētais objekts tiks glabāts Kaspersky Lab sistēmās ne ilgāk kā 90 dienas, pēc tam tas tiks izdzēsts un nebūs atjaunojams.

Citas tīmekļa vietnes un veidlapas

Datu kategorijas

Lai piekļūtu dažādiem satura elementiem, reģistrētu notikumus, izmēģinātu mūsu produktus, sazinātos ar mums, izmantojot mūsu saziņas un atbalsta veidlapas, novērstu krāpšanu, identitātes zādzības un jebkādu citu pakalpojuma ļaunprātīgu izmantošanu, jūs sniegsiet personas datus, kas var ietvert:

 • vārdu;
 • uzvārdu;
 • e-pasta adresi;
 • tālruņa numuru;
 • IP;
 • UTC datumu.

Pakalpojuma apraksts

Vispārīgie noteikumi un nosacījumi. Ar šo Kaspersky Lab piešķir jums tiesības izmantot tīmekļa vietni un apskatīt tās saturu personīgai lietošanai, lai pārliecinātos, ka Kaspersky Lab programmatūra ir savietojama.

Premium saturs. Lai piekļūtu dažādiem satura elementiem, piemēram, baltajām grāmatām, videoklipiem, reģistrētu notikumus vai skatītu īpašus mārketinga materiālus, mēs pieprasīsim obligāti norādīt tādus personas datus kā vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru, nodrošinot piekļuvi šim Premium saturam un piedāvājot papildinformāciju par citu saturu. Šie dati tiks izmantoti Kaspersky reģionālajā birojā, kas atbild par jūsu atrašanās vietu, lai sniegtu jums papildinformāciju par produktiem, pakalpojumiem un citām iniciatīvām, piemēram, izglītojošām aktivitātēm, semināriem, pasākumiem un mārketinga kampaņām, kas varētu jūs interesēt. Abonements ir brīvprātīgs, un jūs jebkurā laikā varat no tā atteikties, noklikšķinot uz abonementa atcelšanas saites vai sazinoties ar mums pa e-pasta adresi, kas norādīta e-pasta ziņojumā. Šādā gadījumā jūsu reģistrācijas dati tiek izdzēsti, un jūs vairs nevarēsiet piekļūt Premium saturam, ja vien neatjaunosiet tā abonementu.

Bezmaksas izmēģinājumversijas. Ja vēlēsities izmēģināt mūsu produktus, mēs lūgsim sniegt arī jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Šī informācija tiks izmantota, lai nosūtītu aktivizācijas kodu un atgādinātu par izmēģinājuma perioda beigām. Gala atgādinājums un piedāvājums iegādāties pilnu licenci var tikt nosūtīts līdz 14 dienām pēc izmēģinājuma perioda beigām. Reģistrēšanās izmēģinājuma versijām ir brīvprātīga, un jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, noklikšķinot uz abonementa atcelšanas saites vai sazinoties ar mums pa e-pasta adresi, kas norādīta e-pasta ziņojumā. Ja neizlemsiet iegādāties pilnu licenci, pēc atteikšanās mēs nekavējoties izdzēsīsim jūsu informāciju.

Informatīvie izdevumi, bezmaksas produktu atjauninājumi un īpašie piedāvājumi. Ja reģistrējāties šai iespējai un iesniedzāt mums savu e-pasta adresi un dažkārt arī vārdu un uzvārdu, mēs izmantosim šos datus, lai nodrošinātu jums papildinformāciju par produktiem un pakalpojumiem, bezmaksas produktu atjauninājumus un īpašos piedāvājumus, kas varētu jūs interesēt. Abonements ir brīvprātīgs, un jūs jebkurā laikā varat no tā atteikties, noklikšķinot uz abonementa atcelšanas saites vai sazinoties ar mums pa e-pasta adresi, kas norādīta katrā e-pasta ziņojumā. Šādā gadījumā jūsu vārds un e-pasta adrese tiks izdzēsti, un mēs vairs nesūtīsim jums šādus e-pasta ziņojumus, ja vien nereģistrēsieties atkārtoti.

Saziņas veidlapas. Ja vēlaties sazināties ar mums, izmantojot mūsu saziņas un atbalsta veidlapas, jums tiks lūgts norādīt savu kontaktinformāciju (ievades lauki, kas apzīmēti ar “*”), kuru mēs apstrādāsim vai izmantosim tikai tiktāl, cik nepieciešams, lai sazinātos ar jums un sniegtu jums nepieciešamo informāciju. Pēc izvēles varat sniegt papildinformāciju (izmantojot datu laukus, kas nav apzīmēti ar “*”), un arī to mēs apstrādāsim, ievērojot visas piemērojamās datu aizsardzības prasības. Šie dati tiks pārsūtīti Kaspersky reģionālajām darba grupām, kas atbild par jūsu atrašanās vietu. Kaspersky reģionālās darba grupas izmantos šos datus, lai sazinātos ar jums.

Ikgadējās tehniskā atbalsta lietotāju aptaujas par klientu apmierinātību. Kaspersky Lab veic ar incidentu saistītu aptauju un ikgadēju tehniskā atbalsta lietotāju aptauju, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti. Lai veiktu ikgadējās klientu apmierinātības aptaujas, mēs saņemam šādu informāciju:

jūsu e-pasta adrese, kas mums ļauj identificēt jūs kā lietotāju mūsu datu bāzē un saistīt viedokli, ko sniedzāt aptaujā, ar mūsu tehniskā atbalsta darba grupai nosūtīto saziņas un pieprasījumu vēsturi;

vērtējums, ko piešķīrāt tehniskā atbalsta darba grupai un ieteikumiem un kas tiks izmantots, lai uzlabotu Kaspersky Lab tehniskā atbalsta pakalpojumu kvalitāti.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Personas dati tiks glabāti visu laiku, kamēr izmantosit pakalpojumu, un tiks dzēsti pēc jūsu pirmā pieprasījuma.

VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS VAI SOCIĀLO TĪKLU MODUĻUS?

Sīkfaili ir faili vai informācijas fragmenti, kas var tikt saglabāti jūsu datorā vai citās ar internetu saderīgās ierīcēs (piemēram, viedtālruņos un planšetdatoros), apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes. Šī informācija bieži sastāv no burtu un ciparu rindām, kas unikāli identificē jūsu datoru, bet tajās var būt arī cita informācija.

Mēs izmantojam dažādu veidu “sīkfailus” (mazus teksta failus, kas izvietoti jūsu ierīces atmiņā):

 • lietotāja ievades sīkfailus;
 • autentifikācijas sīkfailus;
 • sīkfailus, kur tiek glabātas jūsu preferences un iestatījumi;
 • veiktspējas sīkfailus;
 • drošības (krāpšanas apkarošanas) sīkfailus;
 • trešo pušu reklāmu sīkfailus;
 • pirmās puses analītiskos sīkfailus;
 • sociālo tīklu izsekošanas sīkfailus.

Mēs arī izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnēs, kad jūs lejupielādējat Kaspersky Lab lietojumprogrammas no mūsu tīmekļa vietnēm. Tas ļauj uzlabot lietotāja mijiedarbību ar vietni un produktu, kad jūs izmantojat Kaspersky Lab produktus un mūsu tīmekļa vietnes un kad sniedzat nepārprotamu piekrišanu.

Dažās mūsu tīmekļa lapās tiek izmantoti elektroniskie marķieri (tīmekļa bāksignāli), ko izmantojam, lai iegūtu visaptverošu statistiku par mūsu reklāmas kampaņu un citu darbību efektivitāti. Lai noteiktu e-pasta sūtījumu un lietotāja pieredzes efektivitāti, veiktspēju un optimizāciju, mūsu e-pasta ziņojumos mēs iekļausim arī tīmekļa bāksignālus. Šiem nolūkiem mēs izmantojam dažādus analītiskos pakalpojumus. Šo pakalpojumu sarakstu jūs varat aplūkot šeit.

Jūs varat konfigurēt pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai sīkfaili tiktu bloķēti vai lai jūsu sistēma informētu jūs ikreiz, kad vietne vēlas iestatīt sīkfailu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu bloķēšana var izraisīt to, ka jūs vairs nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.

Arī mēs izmantojam dažāda veida “sociālos spraudņus”. Skatiet šeit mūsu tīmekļa vietnēs ievietoto sīkfailu sarakstu un tabulu, kurā izskaidrots, kā izmantojam sociālo tīklu moduļus.

KASPERSKY DATU AIZSARDZĪBAS PRINCIPI

Mūsu tīmekļa vietnes galvenokārt ir veidotas tā, lai ierobežotu personīgo datu apstrādi līdz minimumam. Atsevišķos gadījumos mums ir pienākums nodot jūsu personīgos datus trešajām pusēm, ņemot vērā spēkā esošās likumdošanas prasības. Piemēram, gadījumā, kad ir pamats aizdomām par noziegumu vai mūsu tīmekļa vietnes ļaunprātīgu izmantošanu.

Dažu pakalpojumu sniegšanai mēs varam izmantot ārpakalpojumu sniedzējus. Ja šiem ārpakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešama piekļuve personīgajiem datiem, mēs rūpējamies, lai jebkāda šāda veida piekļuve būtu ierobežota, ciktāl tas ir nepieciešams attiecīgā pakalpojuma sniegšanai. Turklāt šiem ārpakalpojumu sniedzējiem, protams, ir jāpiekrīt ievērot visus piemērojamos datu aizsardzības noteikumus.

Mūsu tīmekļa vietnēs ir saites uz to uzņēmumu vietnēm, ar kuriem mēs uzturam biznesa attiecības, it īpaši uz mūsu interneta veikalu piegādātājiem. Mēs nekādā ziņā neesam atbildīgi par datu aizsardzības prasību ievērošanu attiecībā uz mūsu partneru tīmekļa vietņu izmantošanu. Informāciju par datu aizsardzību, apmeklējot šīs tīmekļa vietnes, lūdzu, skatiet attiecīgo uzņēmumu tīmekļa vietņu privātuma politikā.

KUR MĒS APSTRĀDĀJAM INFORMĀCIJU?

Personas dati, kurus lietotāji sniedz uzņēmumam Kaspersky Lab, var tikt apstrādāti norādītajās valstīs, tostarp valstīs, kas nav Eiropas Savienībā (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ): Vācijā, Nīderlandē, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Šveicē, Kanādā, Singapūrā, Krievijā, Japānā, ASV, Meksikā, Ķīnā, Azerbaidžānā. Saskaņā ar mūsu vispārīgo biznesa praksi dati, kas saņemti no ES lietotājiem, tiek apstrādāti serveros, kas atrodas ES un Krievijā. Personas dati var tikt apstrādāti vietās, kas ir ārpus Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), un dažas no tām Eiropas Komisija nav atzinusi kā tādas, kurās ir piemērots datu aizsardzības līmenis. Šādā gadījumā Kaspersky Lab jūsu datus pārsūtīs un atklās saskaņā ar Eiropas Komisijas lēmumiem par atbilstību noteiktās valstīs un Eiropas Komisijas apstiprinātajām līguma standartklauzulām. Varat pieprasīt līguma standartklauzulu eksemplāru. Lūdzu, sazinieties ar mums: noklikšķiniet šeit.

Kaspersky Lab ir veicis atbilstošus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus saskaņā ar drošības un privātuma ievērošanas labāko praksi, tostarp izmantojot Eiropas Komisijas līguma standartklauzulas personas informācijas pārsūtīšanai starp grupas uzņēmumiem, kas pieprasa visiem grupas uzņēmumiem aizsargāt apstrādāto personas informāciju no Eiropas Ekonomikas zonas, izmantojot standartus, kas ir līdzvērtīgi Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību aktos noteiktajiem. Ja kopīgosim jūsu personas datus ar trešās puses pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas un Šveices (kas detalizēti izklāstīts sadaļā “Saņēmēji un nosūtīšanas juridiskais pamats”), trešās puses pakalpojumu sniedzējam ar līgumu būs noteiktas saistības īstenot atbilstošus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju.

DATU SAŅĒMĒJI UN PĀRSŪTĪŠANAS LIKUMISKAIS PAMATOJUMS

Mēs nekad nedodam datus vai piekļuvi datiem valsts iestādēm vai trešajām pusēm. Mēs varam atklāt ierobežotas piekļuves informāciju, tikai kā norādīts turpmāk:

 • Kaspersky Lab uzņēmumu grupā. Mūsu darbinieki un citi personāla locekļi jūsu personas datus izmantos, pamatojoties uz nepieciešamību uzzināt kādus datus saistībā ar iepriekš aprakstītajiem nolūkiem.
 • Mēs arī varam kopīgot jūsu informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, kas mums palīdz sniegt jums pakalpojumu. Tie jūsu personas datus apstrādās kā datu apstrādātāji (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 28. pants) tikai un vienīgi mūsu vārdā. Šādu datu saņēmēju kategorijas ietver tīmekļa analīzes nodrošināšanu, datu apstrādi, reklāmu, e-pastu izsūtīšanu, maksājumu apstrādi, pasūtījumu izpildi un citus pakalpojumus.

Šādos gadījumos šiem uzņēmumiem ir jāievēro mūsu datu konfidencialitātes un drošības prasības, un tiem nav atļauts izmantot no mums saņemtos personas datus jebkādos citos nolūkos.

Kad mēs izpaužam jūsu informāciju Kaspersky Lab grupas uzņēmumiem un Pakalpojumu sniedzējiem ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, mēs to darām, pamatojoties uz standartiem, kas noteikti Eiropas Komisijas apstiprinātajās līguma standartklauzulās par personas datu eksportu, un mūsu pašu datu drošības augstajiem standartiem un cienot jūsu privātumu.

JŪSU TIESĪBAS UN JŪSU PERSONAS DATI. KĀ ĪSTENOT SAVAS TIESĪBAS?

Mēs arī jūs informējam, ka jums ir noteiktas tiesības saistībā ar jūsu personas datiem, ko mēs glabājam:

 • Tiesības būt informētam. Jums ir tiesības saņemt skaidru, pārredzamu un viegli saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus, kā arī par savām tiesībām.
 • Piekļuves tiesības. Tās sniedz iespēju saņemt eksemplāru ar tiem jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, kā arī pārbaudīt, vai to apstrāde ir likumīga.
 • Tiesības uz labošanu. Pieprasīt to jūsu personas datu labošanu, kurus mēs apstrādājam.
 • Tiesības dzēst (tiesības tikt aizmirstam). Tās sniedz iespēju jums lūgt mūs dzēst vai noņemt personas datus, ja nepastāv pamatots iemesls to apstrādes turpināšanai.
 • Tiesības uz apstrādes ierobežošanu. Tās dod jums iespēju lūgt mūs apturēt jūsu personas datu apstrādi, piemēram, ja vēlaties noteikt to precizitāti vai noskaidrot to apstrādes iemeslu.
 • Tiesības uz datu pārnesamību. Pieprasīt personas datu pārsūtīšanu. Mēs sniegsim jums vai trešai pusei, kuru būsit izvēlējies, jūsu personas datus strukturētā, vispārpieņemtā mašīnlasāmā formātā.
 • Tiesības iebilst. Jūs varat jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, ja šāda apstrāde pamatojas uz mūsu likumīgajām interesēm.
 • Tiesības atsaukt datu aizsardzības piekrišanu. Ja atsauksit savu piekrišanu, iespējams, nevarēsim jums nodrošināt piekļuvi noteiktām specifiskām funkcionalitātēm mūsu vietnē. Šādā gadījumā mēs jūs informēsim brīdī, kad atsauksit savu piekrišanu.
 • Tiesības sūdzēties. Jums ir tiesības sazināties ar datu aizsardzības iestādi savā valstī, lai iesniegtu sūdzību par mūsu datu aizsardzības un konfidencialitātes praksi.
 • Tiesības deaktivizēt sīkfailus. Ja vēlaties ierobežot vai bloķēt visus sīkfailus, kas ir iestatīti mūsu tīmekļa vietnēs, lūdzu, izmantojiet konkrētajā tīmekļa vietnē pieejamo rīku (ja tāds ir) vai izmantojiet funkciju “Palīdzība” savā pārlūkprogrammā, lai uzzinātu, kā pārvaldīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā.

Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, jebkurā laikā varat tieši sazināties ar mums.

Parasti nav jāmaksā, lai piekļūtu saviem personas datiem (vai īstenotu jebkuru no šīm tiesībām). Tomēr, izņemot saistībā ar piekrišanas atsaukšanu, mēs varam iekasēt saprātīgu samaksu, ja jūsu pieprasījums būs nepārprotami nepamatots, atkārtots vai pārmērīgs, vai arī šādos gadījumos mēs varam atteikties izpildīt jūsu pieprasījumu.

Iespējams, mums jums būs jāpieprasa specifiska informācija, lai apstiprinātu jūsu identitāti un nodrošinātu jūsu tiesības piekļūt jūsu personas datiem (vai īstenot jebkādas citas tiesības). Šis ir drošības pasākums, lai gādātu, ka jūsu personas dati netiek atklāti kādai personai, kurai nav tiesību tos saņemt. Iespējams, mēs ar jums sazināsimies, lai iegūtu plašāku informāciju saistībā ar jūsu pieprasījumu un paātrinātu atbildes sniegšanu.

Mēs cenšamies atbildēt uz visiem likumīgajiem pieprasījumiem viena mēneša laikā. Reizēm, ja pieprasījums ir īpaši sarežģīts vai esat iesniedzis vairākus pieprasījumus, tas var aizņemt vairāk nekā vienu mēnesi. Šādā gadījumā mēs jums to paziņosim, kā arī sniegsim jaunāko informāciju.

SŪDZĪBAS

Ja vēlaties iesniegt sūdzību par šo Privātuma politiku vai mūsu praksi saistībā ar jūsu personas datiem, lūdzu, sazinieties ar mums: noklikšķiniet šeit.

Ja uzskatāt, ka ar jums saistīto personas datu apstrāde ir pretrunā piemērojamiem datu aizsardzības likumiem, jums ir tiesības jebkurā laikā iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei. Uzraudzības iestāde, kas ir kompetenta izskatīt jūsu sūdzību, var būt atkarīga no valsts, kurā dzīvojat.