Skip to main content

Kaspersky tīmekļa vietņu un tīmekļa pakalpojumu privātuma politika

Pēdējoreiz atjaunināta: 26.05.2023.

INFORMĀCIJA PAR DATU KONTROLIERI

Šī privātuma politika attiecas uz AO Kaspersky Lab (adrese Bldg. 3, 39A, Leningradskoe Shosse, Moscow, 125212, Krievijas Federācija) vai attiecīgajām filiālēm, kuras ir konkrēti norādītas piekrišanā, kurā dota atsauce uz šo Privātuma politiku (“Kaspersky”, “Uzņēmums” vai “mēs”). Tā neattiecas uz Kaspersky tīmekļa vietnēm, kurās šī Privātuma politika nav redzama vai kurās nav saites uz to, vai kurām ir sava Privātuma politika. Tā neattiecas arī uz Kaspersky pakalpojumiem un produktiem, ja vien tajos nav saites uz šo Privātuma politiku.

Šajā Privātuma politikā mēs jūs informējam par to, kā tiek apstrādāti jūsu personas dati, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojumus. Mūsu uzņēmums ir eksperts drošības jomā, tādēļ datu konfidencialitāte un datu drošība mums ir ļoti svarīga. Tādēļ mēs esam apņēmušies ievērot un aizsargāt jūsu privātumu un rīkoties ar jūsu personas datiem konfidenciāli.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par jūsu personas datu apstrādi un Kaspersky Lab privātuma praksi vai ja jūs vēlaties atjaunināt informāciju vai preferences, kuras mums norādījāt, lūdzu, sazinieties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu https://support.kaspersky.com/general/privacy vai tieši, sūtot pastu vai e-pastu uz šādu adresi: Kaspersky Labs GmbH, DPO AO Kaspersky Labs, Despag-Strasse 3, 85055 Ingolstadt, Germany, dpo@kaspersky.com.

Varat arī sazināties ar Kaspersky pārstāvi ES (saskaņā ar VDAR 27. pantu): Kaspersky Labs GmbH, Despag-Strasse 3, 85055 Ingolstadt, Germany.

Ja esat datu subjekts kontinentālajā Ķīnā, varat sazināties ar Kaspersky Datu aizsardzības speciālistu Ķīnā: dpo@kaspersky.com.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Lai varētu izgūt jūsu pieprasīto informāciju no mūsu tīmekļa vietnēm vai tīmekļa pakalpojumiem, mūsu serveros tiek glabāti noteikti anonimizēti vai pseidonimizēti dati, kas vajadzīgi pakalpojumu sniegšanai un/vai statistikas vai drošības vajadzībām (pseidonimizēti nozīmē, ka dati tiek apkopoti, izmantojot pseidonīmu, proti, unikālu, nejaušā kārtā iekšēji izveidotu burtu un ciparu rindu, lai identificētu katru datu ierakstu). Šajā kontekstā tiek apstrādāta vispārējā informācija, piemēram, jūsu domēna nosaukums vai pārlūkprogrammas veids. Izmantojot šos datus, mēs nevaram izdarīt secinājumus par jūsu identitāti. Pēc statistiskās novērtēšanas šie anonimizētie vai pseidonimizētie dati tiek nekavējoties izdzēsti.

Mēs neapstrādājam nekādas “Īpašas personas datu kategorijas” par jums (tās ietver informāciju par jūsu rasi vai etnisko piederību, reliģiskiem vai filozofiskiem uzskatiem, seksuālo dzīvi, seksuālo orientāciju, politisko pārliecību, dalību arodbiedrībās, informāciju par jūsu veselību un jūsu ģenētiskos un biometriskos datus nolūkā veikt jūsu unikālo identifikāciju), ja vien to neparedz spēkā esošie vietējie tiesību akti attiecībā uz “Īpašu personas datu kategoriju” definīciju un apstrādi.

VIETĒJĀS PRASĪBAS

Atbilstoši attiecīgajiem vietējiem tiesību aktiem jūsu personas datu apstrādei noteiktos scenārijos ir jāatbilst attiecīgo vietējo tiesību aktu prasībām, ieskaitot, bet ne tikai attiecībā uz piekrišanas un datu aizsardzības ietekmes novērtējuma izšķiršanu, datu glabāšanas periodu, juridisko pamatojumu un citām vietēji piemērojamām prasībām.

AUTOMĀTISKA LĒMUMU PIEŅEMŠANA

Mūsu tīmekļa vietnēs un pakalpojumos netiek izmantota automātiska lēmumu pieņemšana.

KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS APSTRĀDĀJAM UN KĀ TOS IZMANTOJAM?

Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojumus

Pakalpojuma apraksts

Pakalpojuma attēlojums

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes vai mūsu tīmekļa pakalpojumu darbību, mēs apkopojam un apstrādājam personas datus, ko jūsu tīmekļa pārlūks automātiski mums pārsūta, proti, mūsu tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojuma izgūšanas datumu un laiku, jūsu pārlūkprogrammas veidu un iestatījumus, un jūsu IP adresi.

Mūsu veiktās jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir mūsu leģitīmo interešu aizsardzība, sniedzot piekļuvi mūsu tīmekļa vietnēm vai tīmekļa pakalpojumiem un nodrošinot tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojuma tehnisko funkcionalitāti.

Žurnālfaili

Mūsu tīmekļa vietņu vai tīmekļa pakalpojumu lietošanas laikā mēs varam apstrādāt jūsu IP adresi, tīkla pakalpojumu sniedzēju, pārlūkprogrammas veidu, apmeklēto domēnu nosaukumus un citu informāciju par jūsu klienta vidi (piemēram, jūsu ierīces modeli, operētājsistēmu, ekrāna izšķirtspēju u. tml.).

Šīs apstrādes mērķis ir mūsu tīmekļa vietņu un tīmekļa pakalpojumu drošības un pieejamības uzlabošana.

Jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir aizstāvēt mūsu leģitīmās intereses iepriekšminēto nolūku kontekstā.

Tīmekļa analīze

Mēs varam arī apstrādāt informāciju par to, kuras Kaspersky tīmekļa vietnes un tīmekļa pakalpojumus izmantojat un kā tās izmantojat, par tīmekļa lapu, kuru apmeklējāt tieši pirms mūsu tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojuma apmeklēšanas, informāciju par mūsu tīmekļa vietnes vai tīmekļa pakalpojuma lapām, kuras apmeklējāt, par šajās lapās vai pakalpojumos pavadīto laiku, mūsu tīmekļa vietnē vai tīmekļa pakalpojumā meklēto informāciju, piekļuves laiku un datumu, kā arī citu statistisku informāciju.

Šīs apstrādes mērķis ir Kaspersky tīmekļa vietņu un tīmekļa pakalpojumu datplūsmas statistikas ģenerēšana.

Datu apstrādes likumiskais pamatojums ir jūsu piekrišana. Piekrišanu turpmākai apstrādei jebkurā brīdī varat atsaukt, klikšķinot saiti, kas redzama katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Sīkfaili

Sīkfaili ir faili vai informācijas fragmenti, kas var tikt saglabāti jūsu datorā vai citās ar internetu saderīgās gala lietotāja ierīcēs (piemēram, viedtālruņos un planšetdatoros), apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes vai izmantojot mūsu tīmekļa pakalpojumus. Šī informācija bieži sastāv no burtu un ciparu rindām, kas unikāli identificē jūsu datoru vai gala lietotāja ierīci, bet tajās var būt arī cita informācija.

Savās tīmekļa vietnēs un tīmekļa pakalpojumos mēs izmantojam dažādu veidu “sīkfailus” (mazus teksta failus, kas izvietoti jūsu ierīces atmiņā):

Mūsu izmantoto sīkfailu saraksts, sīkfailu nolūka apraksti un plašāka informācija par attiecīgajiem sīkfailiem ir pieejama mūsu uzņēmuma konkrētās tīmekļa vietnes sīkfailu centrā vai attiecīgajās piekrišanās vai līgumos.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati, kas tiek apstrādāti pakalpojuma sniegšanas nolūkā, tiek dzēsti uzreiz pēc tīmekļa servera pakalpojuma piegādes.

Žurnālfaili tiek dzēsti ne vēlāk kā vienu gadu pēc to izveides.

Dati, kas tiek apstrādāti tīmekļa analīzes nolūkā, tiek dzēsti vienu gadu pēc izveides.

Sīkfailu dzēšanas periodi ir norādīti mūsu uzņēmuma konkrētās tīmekļa vietnes sīkfailu centrā vai attiecīgajās piekrišanās vai līgumos.

My Kaspersky, Kaspersky Account, Kaspersky Small Office Security pārvaldības konsole un Anti-Theft Web Management (turpmāk tekstā — “Pakalpojums”)

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu Pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, ir jāizveido personisks konts, kurā jānorāda sava e-pasta adrese (kas tiks izmantota kā jūsu lietotājvārds) un parole. Mēs apstrādāsim un izmantosim šos datus tikai Pakalpojuma nodrošināšanas nolūkos, ja vien attiecīgie tiesību akti neparedz vai jūs neesat tieši piekritis apstrādei vai izmantošanai citos nolūkos (piemēram, lai saņemtu noderīgus jaunumus par Kaspersky produktiem un pakalpojumiem pa e-pastu). Iespējams, jums būs mums jānorāda arī savs mobilā tālruņa numurs, lai saņemtu papildu konta aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi. Mēs izmantosim mobilā tālruņa numuru tikai tādēļ, lai nosūtītu autorizācijas drošības kodus.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Konta iestatījumi un pirkumi. Jebkurā laikā varat pārskatīt, atjaunināt vai labot konta datus, paroli un preferences, vai pat dzēst savu kontu, izmantojot funkciju “Konta iestatījumi”. Turklāt varat pārskatīt pie mūsu tīmekļa veikala nodrošinātāja veikto pirkumu vēsturi. Sadaļā “Konta iestatījumi” varat pievienot arī bankas karti, lai atvieglotu papildu Kaspersky produktu un pakalpojumu iegādi. Aktivizējot šo opciju, mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs pievienos jūsu bankas kartes datus jūsu kontam un saglabās tos turpmākiem pasūtījumiem. Kaspersky izveidos īpašu saiti uz jūsu tīmekļa veikala nodrošinātāja kontu un veiks pasūtījumus jūsu vārdā katru reizi, kad iepirksieties. Turklāt mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs sniedz mums informāciju par jūsu bankas kartes derīguma termiņu un pēdējos 4 jūsu bankas kartes numura simbolus. Tomēr mums nav piekļuves citiem jūsu kredītkartes datiem, ko glabā mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs. Saikne ar jūsu kontu tiks izveidota tikai tehniski, izmantojot iekšēju lietotāja ID un paroles kombināciju. Šie akreditācijas dati nepiešķirs mums piekļuvi jūsu bankas kartei vai citai personas informācijai, ko glabā mūsu tīmekļa veikala nodrošinātājs. Iekšējais lietotāja ID tiek izmantots, lai aktivizētu pasūtījumus, ko veicāt tīmekļa veikalā.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Ierīces. Pēc reģistrēšanās jūs varēsiet pārvaldīt visas ierīces, ko aizsargājat, izmantojot Kaspersky produktus. Piemēram, varat nodrošināt pazaudētas vai nozagtas ierīces, viegli pārbaudīt Kaspersky produktu statusu katrā ierīcē un novērst esošās problēmas. Lai to izdarītu, šīs ierīces ir jāsavieno, izmantojot funkciju “Ierīces”. Šādā gadījumā tiek izveidota saite starp jūsu kontu un savienotajām ierīcēm. Tā tiks izmantota tikai funkcijas “Ierīces” nodrošināšanas nolūkos, ja vien attiecīgie tiesību akti neparedz vai jūs neesat tieši pieteicies izmantošanai citos nolūkos.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Licences. Varat pārvaldīt visas savas Kaspersky produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”, pievienojot katram produktam derīgu(-us) aktivizācijas kodu(-us) un savienojot to ar ierīci, kurā tas tiek lietots. Varat arī izvēlēties saņemt automātiskus atgādinājumus par licenču derīguma termiņa beigām vai izvēlēties automātiskās atjaunošanas funkciju. Atgādinājumi tiks nosūtīti pa e-pastu tikai tad, ja jūs tieši to pieprasīsiet.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Atbalsts. Ja pieprasāt atbalstu no mūsu Klientu apkalpošanas, izmantojot atbalsta pakalpojumus, mēs pieprasīsim informāciju, kas nepieciešama, lai mēs varētu sniegt jums nepieciešamo atbalstu, piemēram, jūsu reģistrācijas/licences numuru, licences iegādei izmantotās bankas kartes numura pēdējos 4 simbolus, e-pasta adresi un informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, kā arī informāciju par jūsu datora aparatūru, programmatūru un radušās problēmas būtību. Turklāt šajā nolūkā var būt vēlams vai pat nepieciešams, lai nosūtāt mums failus, ar kuriem radusies problēma, izmantojot funkciju “Augšupielāde”. Tie var ietvert arī personīgos datus, piemēram, lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus paliek jūsu ziņā. Ja to darāt, lūdzu, vispirms apskatiet un apstipriniet “Datu sniegšanas noteikumus”, kuru saite ir pievienota augšupielādes pakalpojumam.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati tiek izdzēsti ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas.

Kaspersky Business Hub

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Business Hub un jums ir pieejami Kaspersky Business Hub produkti, jums jāizveido personīgais konts. Lai to izdarītu, jums ir jāievada sava e-pasta adrese (ko izmantos kā jūsu lietotājvārdu) un parole. Mēs apstrādāsim un izmantosim šos datus tikai, lai nodrošinātu Kaspersky Business Hub funkcionālās iespējas un Kaspersky Business Hub produktus. Šie dati tiks apstrādāti un izmantoti citiem mērķiem tikai tad, ja būsiet sniedzis nepārprotamu piekrišanu (piemēram, saņemt jaunumus par Kaspersky produktiem un pakalpojumiem pa e-pastu vai sniegt atsauksmes par Kaspersky produktiem). Varat arī norādīt savu mobilā telefona numuru, lai vēl labāk aizsargātu savu kontu no nesankcionētas piekļuves, kā arī slepeno jautājumu, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli. Mēs izmantosim jūsu mobilā telefona numuru tikai drošības kodu nosūtīšanai autorizācijas laikā.

Varat jebkurā brīdī skatīt, atjaunināt un rediģēt savu konta informāciju vai dzēst kontu, izmantojot funkciju “Pārvaldīt kontu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Business Hub pieejamo Kaspersky produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgs aktivizācijas kods katram izmantotajam produktam. Mēs varam nosūtīt pa e-pastu automātisku atgādinājumu par licences derīguma termiņu.

Iespējas pārvaldīt noteiktas licences un izmantot konkrētas mūsu produktu vienības ir atkarīgas no jūsu piekļuves tiesībām, kas ir konfigurētas produktos.

Lai nodrošinātu iespēju iegādāties licences tiešsaistē, mēs izmantojam valsti, ko norādāt, reģistrējot savu kontu. Licenču tirdzniecību tiešsaistē veic tiešsaistes veikala pakalpojumu sniedzējs.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar Klientu apkalpošanu, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personas dati, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati vai failu saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Jūsu personīgā konta informācija tiks izdzēsta ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas. Datu dublējumkopijas tiek uzglabātas ne ilgāk kā 1 (vienu) mēnesi no to izveides brīža.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Endpoint Security Cloud un piekļūt visām tā funkcijām, jums jāizveido personīgais konts Kaspersky Business Hub platformā. Mēs apstrādājam un izmantojam e-pasta adresi, ko norādījāt, reģistrējoties Kaspersky Business Hub, lai nodrošinātu Kaspersky Endpoint Security Cloud funkcionālās iespējas. Šos personas datus ir iespējams apstrādāt un izmantot citiem nolūkiem tikai tad, ja to paredz attiecīgie tiesību akti vai jūs esat tam devis nepārprotamu piekrišanu.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Endpoint Security Cloud licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgi licenču aktivizācijas kodi. Pēc jūsu pieprasījuma varam nosūtīt pa e-pastu automātisku atgādinājumu par licences derīguma termiņu.

Iespējas pārvaldīt noteiktas licences ir atkarīgas no jūsu piekļuves tiesībām un citu Kaspersky Business Hub lietotāju piekļuves tiesībām. Šīs piekļuves tiesības var konfigurēt noteiktās Kaspersky Endpoint Security Cloud darbvietās. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Ierīces. Kad būsiet izveidojis Kaspersky Endpoint Security Cloud darbvietu, varēsiet pārvaldīt ierīces, kas ir savienotas ar jūsu darbvietu un kuras aizsargā Kaspersky produkti. Pirms sākat pārvaldīt ierīces, izmantojot Kaspersky Endpoint Security Cloud, ir jāveic visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu Kaspersky Endpoint Security Cloud pakalpojumu lietošanas atbilstību piemērojamiem tiesību aktiem. Jums arī jāmaina Kaspersky Endpoint Security Cloud iestatījumi atbilstoši saviem lietošanas paradumiem. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā. Lai nodrošinātu efektivitāti, Kaspersky Endpoint Security Cloud platformā pārvaldītās ierīces pārraida datus uz administratīvajiem serveriem, kas atrodas Kaspersky Endpoint Security Cloud infrastruktūrā. Dati, ko vāc no pārvaldītajām ierīcēm, ir uzskaitīti tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu nodrošināšanu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar Klientu apkalpošanu, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personiski dati, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati un saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati par jūsu darbvietām tiek dzēsti, izmantojot funkciju “Darbvietu pārvaldība” Kaspersky Business Hub platformā, vai tiek automātiski izdzēsti, kad beidzies Kaspersky Endpoint Security Cloud licences derīguma termiņš. Detalizēta informācija par darbvietu datu uzglabāšanas periodu ir pieejama tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu nodrošināšanu”.

Kaspersky Security Center Cloud Console

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Ja vēlaties izmantot Kaspersky Security Center Cloud Console un piekļūt visām tās funkcijām, jums jāizveido personīgais konts Kaspersky Security Center Cloud Console platformā. Lai to izdarītu, ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. Mēs apstrādāsim un izmantosim šos datus tikai, lai nodrošinātu jums Kaspersky Security Center Cloud Console funkcionālās iespējas. Šos datus ir iespējams apstrādāt un izmantot citiem nolūkiem tikai tad, ja to paredz attiecīgie tiesību akti vai jūs esat tam devis nepārprotamu piekrišanu. Varat arī norādīt savu mobilā telefona numuru, lai vēl labāk aizsargātu savu kontu no nesankcionētas piekļuves, kā arī slepeno jautājumu, lai atjaunotu piekļuvi kontam, ja būsiet aizmirsis paroli. Mēs izmantosim jūsu mobilā telefona numuru tikai drošības kodu nosūtīšanai autorizācijas laikā.

Varat jebkurā brīdī skatīt, atjaunināt un rediģēt savu konta informāciju vai dzēst kontu, izmantojot funkciju “Pārvaldīt kontu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Licences. Jūs varat pārvaldīt Kaspersky Security Center Cloud Console pieejamo Kaspersky produktu licences, izmantojot funkciju “Licences”. Lai to izdarītu, jums jāpievieno derīgs aktivizācijas kods katram izmantotajam produktam. Jūs varat iespējot automātiskus atgādinājumus par Kaspersky produktu aktivizēto licenču derīguma termiņu. Atgādinājumi tiks nosūtīti pa e-pastu, ja būsiet to nepārprotami pieprasījis. Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Ierīces. Kad būsiet izveidojis Kaspersky Security Center Cloud Console darbvietu, varēsiet pārvaldīt ierīces, kas ir savienotas ar jūsu darbvietu un kuras aizsargā Kaspersky produkti. Pirms sākat pārvaldīt ierīces, izmantojot Kaspersky Security Center Cloud Console, jums ir jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu Kaspersky Security Center Cloud Console pakalpojumu lietošanas atbilstību piemērojamiem tiesību aktiem. Jums arī jāmaina Kaspersky Security Center Cloud Console iestatījumi atbilstoši saviem lietošanas paradumiem. Vairāk informācijas skatiet mūsu tiešsaistes dokumentācijā. Lai nodrošinātu efektivitāti, Kaspersky Security Center Cloud platformā pārvaldītās ierīces pārraida datus uz administratīvajiem serveriem, kas atrodas Kaspersky Security Center Cloud infrastruktūrā. Dati, ko vāc no pārvaldītajām ierīcēm, ir uzskaitīti tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu nodrošināšanu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Atbalsts. Kad sazināsieties ar Klientu apkalpošanu, izmantojot mūsu atbalsta pakalpojumus, mēs lūgsim sniegt atbalsta nodrošināšanai nepieciešamo informāciju (piemēram, jūsu licences numuru, informāciju par produktu, ar kuru radusies problēma, informāciju par aparatūru un programmatūru un problēmas aprakstu). Šajos failos var būt personas dati, piemēram, lietotāja vārds vai identificējoši failu nosaukumi, metadati vai failu saturs. Jūs varat nosūtīt šādus failus pēc saviem ieskatiem.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Jūsu personīgā konta informācija tiks izdzēsta ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pēc konta dzēšanas. Datu dublējumkopijas tiek uzglabātas ne ilgāk kā 1 (vienu) mēnesi no to izveides brīža. Dati par jūsu darbvietām tiek automātiski izdzēsti pēc jūsu Kaspersky Security Center Cloud licences derīguma termiņa beigām, vai ja pieprasāt Klientu apkalpošanai tos izdzēst. Pēc licences derīguma termiņa beigām jums var tikt piešķirtas tiesības turpināt izmantot produktu, lai gan produkta funkcionālās iespējas var būt ierobežotas. Detalizēta informācija par darbvietas datu uzglabāšanas periodu ir pieejama tiešsaistes dokumentācijas rakstā “Par datu nodrošināšanu”.

Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu Kaspersky Security pakalpojumu Microsoft Office 365 programmatūrai un piekļūtu visām tā funkcijām, jums būs jāizveido personīgais konts, kurā jānorāda jūsu e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukums un parole. Jūs varat izmantot Kaspersky Endpoint Security Cloud kontu. Mēs apstrādājam un izmantojam šos datus tikai, lai jums nodrošinātu Kaspersky Security pakalpojumu Microsoft Office 365 programmatūrai, ja vien attiecīgie tiesību akti neparedz vai jūs neesat nepārprotami pieteicies to apstrādei vai izmantošanai citos nolūkos (piemēram, lai e-pastā saņemtu noderīgas ziņas par Kaspersky produktiem un pakalpojumiem). Reģistrācijas laikā norādītā e-pasta adrese tiks izmantota paziņojumiem, kas saistīti ar Kaspersky Security pakalpojuma Microsoft Office 365 programmatūrai sniegšanu, tostarp lai informētu jūs, kad pakalpojums nav pieejams, kad izmēģinājuma periods ir beidzies vai ir pieejami atjauninājumi.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Konta iestatījumi. Jebkurā laikā varat pārskatīt, atjaunināt vai labot konta datus, paroli un preferences, vai pat dzēst savu kontu, izmantojot funkciju “Konta iestatījumi”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Pakalpojuma konfigurēšana. Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai ir tieši integrēts Office 365, kam ir nepieciešama piekļuve Exchange Online. Lai konfigurētu savienojumu ar Exchange Online vai OneDrive, jūs tiksiet novirzīts uz Microsoft Online tīmekļa vietni un saņemsiet uzaicinājumu lietojumprogrammai Office 365 piešķirt atļauju pakalpojumam Kaspersky Security, izmantojot OAuth 2.0 plūsmu. Kaspersky Security pakalpojumam Microsoft Office 365 programmatūrai nepieciešams arī pakalpojuma konts, lai piekļūtu Exchange Online karantīnas failiem. Šo pakalpojuma kontu var konfigurēt automātiski vai manuāli. Izvēloties automātisko konfigurēšanu, pakalpojums jums lūdz piekļuvi globālā administratora akreditācijas datiem. Pakalpojumā šie dati netiek nekādā veidā saglabāti, bet tos izmanto tikai sākotnējai konfigurēšanai un pakalpojuma konta izveidei. Izvēloties manuālo konfigurēšanu, globālā administratora akreditācijas dati nav nepieciešami, un pakalpojuma konta izveidi manuāli veic administrators.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Pakalpojuma darbība. Darbības laikā Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai saņem ziņojumus un citus objektus (sanāksmes, uzdevumus utt.), kā arī OneDrive failus, kas tiek pārbaudīti un tiek apstrādāti saskaņā ar aizsardzības iestatījumiem. Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai savā infrastruktūrā nesaglabā pārbaudāmās ziņas, OneDrive failus vai objektus. To datu saraksts, kuriem var piekļūt Kaspersky Security pakalpojums Microsoft Office 365 programmatūrai, kā arī dati, kas tiek apkopoti pakalpojuma darbības laikā, ir norādīti dokumentācijas sadaļā “Par datu nodrošināšanu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Atbalsts. Ja pieprasīsiet mūsu Klientu apkalpošanas atbalstu, izmantojot mūsu Klientu apkalpošanas pakalpojumus, mēs jums lūgsim sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai varētu jums palīdzēt, piemēram, jūsu reģistrācijas/licences numuru, licences iegādei izmantotās bankas kartes numura pēdējās 4 rakstzīmes, e-pasta adresi, ar problēmu saistītā produkta un pakalpojuma datus, informāciju par datora aparatūru un programmatūru, kā arī radušās problēmas raksturojumu. Turklāt šim nolūkam var būt noderīgi vai pat nepieciešams nosūtīt mums failus, ar kuriem rodas problēmas, izmantojot uzņēmuma konta “augšupielādes” funkciju. Tie var ietvert arī personīgos datus, piemēram, lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus paliek jūsu ziņā.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Dati tiks dzēsti, kad būs pagājuši 6 mēneši pēc licences derīguma termiņa beigām.

Kaspersky CompanyAccount

Pakalpojuma apraksts

Konta reģistrēšana. Lai izmantotu Kaspersky CompanyAccount pakalpojumu un piekļūtu visām tā funkcijām, jums ir jāizveido:

 • personīgais konts;
 • jūsu uzņēmuma konts, ja vien jūsu kolēģi to nav izdarījuši iepriekš.

Tam būs nepieciešams norādīt jūsu uzņēmuma e-pasta adresi (kas kalpos kā jūsu lietotājvārds), paroli, vārdu un uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu un valsti, kā arī uzņēmuma licenci Kaspersky lietojumprogrammu izmantošanai. Mēs apstrādāsim un izmantosim šos datus tikai, lai sniegtu jums Kaspersky CompanyAccount pakalpojumus un Klientu apkalpošanu, ja vien jūs nepārprotami neizvēlaties ļaut to apstrādāt un izmantot citiem mērķiem. Pēc reģistrēšanās jūsu personīgais konts tiks piesaistīts jūsu uzņēmuma kontam. Ja jūsu uzņēmuma konts ir ticis izveidots jau iepriekš, jūsu reģistrācijas informācija (vārds un uzvārds, un uzņēmuma e-pasta adrese) tiks nosūtīta jūsu Kaspersky CompanyAccount administratoram. Uzņēmuma darbinieks, kas pirmais reģistrējis uzņēmuma un personīgo kontu, parasti tiek nozīmēts kā administrators.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Konta iestatījumi. Jūs jebkurā laikā varat skatīt, atjaunināt, labot jūsu konta informāciju un paroli vai izdzēst kontu cilnē “Mans konts”.

Jūsu Kaspersky CompanyAccount administrators varēs arī mainīt jūsu konta iestatījumus un atiestatīt jūsu paroli. Ja esat sava uzņēmuma Kaspersky CompanyAccount administrators, jūs varat rediģēt visu savu kolēģu personīgos kontus un bloķēt visu uzņēmuma kontu (darbinieku personīgie konti paliks sistēmā).

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Licences. Jūs varat pievienot un apskatīt sava uzņēmuma Kaspersky produktu licences sava Kaspersky CompanyAccount cilnē “Licences” (katra produkta aktivizācijas kodus vai atslēgas failus). Reģistrācijas laikā iesniegtā licence tiks automātiski pievienota jūsu uzņēmuma Kaspersky CompanyAccount. Atslēgas faili netiek fiziski glabāti Kaspersky CompanyAccount. Sistēma glabā tikai ierakstu par jūsu uzņēmuma licenci. Katram uzņēmuma darbiniekam, kura personīgais konts ir saistīts ar jūsu uzņēmuma Kaspersky CompanyAccount, ir piekļuve licenču sarakstam. Jūsu uzņēmuma Kaspersky CompanyAccount administrators var noņemt jūsu uzņēmuma licences, tās dzēšot no saraksta.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Līgumi. Jūsu uzņēmumam iegādājoties papildu Klientu apkalpošanas pakalpojumus, pēc pirkuma reģistrācijas cilnē Agreements (Līgumi) varēsiet skatīt iegādāto pakalpojumu sarakstu. Līgumu saraksts būs pieejams tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri pirkuma brīdī bijuši pilnvaroti izmantot maksas pakalpojumu. Šīs personas automātiski saņems paziņojumus par līguma termiņa beigām.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Klientu apkalpošanas pieprasījumi. Ja, izmantojot Kaspersky CompanyAccount, sazināsieties ar Klientu apkalpošanu, mēs, iespējams, lūgsim jums sniegt informāciju, kas var būt nepieciešama, lai sniegtu jums palīdzību. Piemēram, tā var ietvert informāciju par produktu, kas saistīts ar jūsu pieprasījumu, datora aparatūru, jūsu uzņēmuma tīklu, programmatūru un radušās problēmas raksturojumu. Turklāt var būt noderīgi vai pat nepieciešams nosūtīt mums failus, ar kuriem ir problēmas, vai failus, kuros izklāstīta jūsu datora vai tīkla konfigurācija. To var izdarīt, izmantojot pieprasījuma veidlapā pieejamo opciju “Pievienot failus”. Šie faili var saturēt lietotājam raksturīgus vai citādi personīgi identificējamus failu nosaukumus, metadatus vai saturu. Izvēle augšupielādēt failus vienmēr paliek jūsu ziņā. Ja vēlaties augšupielādēt failus, lūdzu, vispirms apskatiet un pieņemiet mūsu Datu sniegšanas regulu failu augšupielādes lapā. Lai jūsu pieprasījumam piešķirtu pareizo Klientu apkalpošanas nodaļu, mēs izmantosim informāciju par jūsu uzņēmuma licencēm, valsti un, iespējams, jūsu Kaspersky CompanyAccount pakalpojumā izvēlēto saskarnes valodu. Jūsu kolēģi var iegūt piekļuvi jūsu pieprasījumiem, jūsu Kaspersky CompanyAccount administratoram manuāli mainot atbilstošos iestatījumus (administrators pieprasījumus var apskatīt automātiski).

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Konta iestatījumos vai nosūtot pieprasījumu mūsu Klientu apkalpošanas dienestam, jūs varat jebkurā laikā dzēst savu kontu. Kad jūsu konts būs izdzēsts, jūsu personas dati tiks uzglabāti Kaspersky datubāzē, līdz būs beidzies saglabāšanas periods, bet jūs vairs nevarēsiet piekļūt Kaspersky CompanyAccount tīmekļa vietnei, izmantojot dzēsto kontu.

Kaspersky Partner Portal

Pakalpojuma apraksts

Mēs varam lūgt norādīt personas datus, veicot pasūtījumus, reģistrējot preces, pieprasot pakalpojumus, atbildot uz aptaujām, piesakoties konkursiem, kā arī sazinoties ar mums vai iesaistoties citās aktivitātēs mūsu vietnē.

Visi lēmumi turpināt darbības, kuru laikā tiek pieprasīti personas dati, paliek jūsu ziņā. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs nevēlaties sniegt pieprasītos datus, iespējams, nevarēsiet pabeigt darījumu.

Mēs personas datus izmantojam šādos nolūkos:

 • lai jums sniegtu informāciju par vīrusu brīdinājumiem, produktu jauninājumiem, jaunajiem produktiem, pakalpojumiem, informatīvajiem izdevumiem, informatīvajiem e-pasta ziņojumiem un nākotnes produktu ideju vai uzlabojumu izpēti;
 • lai mums palīdzētu veidot jums saistošu saturu;
 • lai jums sniegtu īpašus ar Kaspersky pakalpojumiem saistītus piedāvājumus, kas varētu jūs interesēt;
 • lai mums palīdzētu radīt labākus produktus un pakalpojumus, kas apmierinātu jūsu vajadzības;
 • lai jums palīdzētu ātri atrast programmatūru, pakalpojumus vai svarīgu informāciju par produktu.

Jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir aizstāvēt mūsu leģitīmās intereses iepriekšminēto nolūku kontekstā.

 • Mēs arī apstrādājam jūsu personas datus, lai jūs varētu iegādāties un lejupielādēt produktus, gūt piekļuvi pakalpojumiem vai citādi izmantot izvēlētas darbības.

Šajos gadījumos personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Personas dati tiks glabāti visu laiku, kamēr izmantosit pakalpojumu, un tiks dzēsti pēc jūsu pirmā pieprasījuma.

GSI Parser

Pakalpojuma apraksts

Pakalpojums jums ļauj pārbaudīt un novērst Kaspersky produktu un citas programmatūras saderības problēmas. Līdz ar to analīzei varat mums iesniegt pārskata failu, augšupielādējot to Tīmekļa vietnē. Dati tiek pārsūtīti Kaspersky, izmantojot drošus savienojumus. Sniegtie dati tiek aizsargāti saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām prasībām un “Kaspersky tīmekļa vietņu un tīmekļa pakalpojumu privātuma politikas” prasībām.

Lai izmantotu pakalpojumu, jums ir jāizveido konts. Lai to izdarītu, ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli.

Jūs varat mainīt savu e-pasta adresi vai paroli vai neatgriezeniski dzēst kontu sadaļā “Pārvaldīt kontu”.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Augšupielādētais objekts tiks glabāts Kaspersky sistēmās ne ilgāk kā 90 dienas, pēc tam tas tiks izdzēsts un nebūs atjaunojams.

Citas tīmekļa vietnes un veidlapas

Pakalpojuma apraksts

Premium saturs. Lai piekļūtu dažādiem satura elementiem, piemēram, baltajām grāmatām, videoklipiem, reģistrētu notikumus vai skatītu īpašus mārketinga materiālus, mēs pieprasīsim obligāti norādīt tādus personas datus kā vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru, nodrošinot piekļuvi šim Premium saturam.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Bezmaksas izmēģinājumversijas. Ja vēlēsities izmēģināt mūsu produktus, mēs lūgsim sniegt arī jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Šie dati tiks izmantoti, lai nosūtītu aktivizācijas kodu un atgādinātu par izmēģinājuma perioda beigām. Gala atgādinājums un piedāvājums iegādāties pilnu licenci var tikt nosūtīts līdz 14 dienām pēc izmēģinājuma perioda beigām.

Jūsu personas datu apstrādes nolūks un likumiskais pamatojums ir līguma, kurā esat līgumslēdzēja puse, izpilde vai jūsu pieprasītu darbību veikšana pirms līguma noslēgšanas.

Informatīvie izdevumi, bezmaksas produktu atjauninājumi un īpašie piedāvājumi. Ja reģistrējāties šai iespējai un iesniedzāt mums savu e-pasta adresi un dažkārt arī vārdu un uzvārdu, mēs izmantosim šos datus, lai nodrošinātu jums papildinformāciju par produktiem un pakalpojumiem, bezmaksas produktu atjauninājumus un īpašos piedāvājumus, kas varētu jūs interesēt.

Jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir jūsu piekrišana. Piekrišanu turpmākai apstrādei jebkurā brīdī varat atsaukt, klikšķinot uz abonementa atcelšanas saites, kas ir norādīta katrā e-pasta ziņojumā vai sazinoties ar mums e-pastā.

Saziņas veidlapas. Ja vēlaties sazināties ar mums, izmantojot mūsu saziņas un atbalsta veidlapas, jums tiks lūgts norādīt savu kontaktinformāciju (ievades lauki, kas apzīmēti ar “*”), kuru mēs apstrādāsim vai izmantosim tikai tiktāl, cik nepieciešams, lai sazinātos ar jums un sniegtu jums nepieciešamo informāciju. Pēc izvēles varat sniegt papildinformāciju (izmantojot laukus, kas nav apzīmēti ar “*”), un arī to mēs apstrādāsim, ievērojot visas piemērojamās datu aizsardzības prasības. Šie dati tiks pārsūtīti Kaspersky reģionālajām darba grupām, kas atbild par jūsu atrašanās vietu. Kaspersky reģionālās darba grupas izmantos šos datus, lai sazinātos ar jums.

Jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir aizstāvēt mūsu leģitīmās intereses iepriekšminēto nolūku kontekstā.

Ikgadējās Klientu apkalpošanas lietotāju aptaujas par klientu apmierinātību. Kaspersky veic ar incidentu saistītu aptauju un ikgadēju Klientu apkalpošanas lietotāju aptauju, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti. Lai veiktu ikgadējās klientu apmierinātības aptaujas, mēs saņemam šādus datus:

jūsu e-pasta adrese, kas mums ļauj identificēt jūs kā lietotāju mūsu datu bāzē un saistīt viedokli, ko sniedzāt aptaujā, ar mūsu Klientu apkalpošanas komandai nosūtīto saziņas un pieprasījumu vēsturi;

vērtējums, ko piešķīrāt Klientu apkalpošanas komandai un ieteikumiem un kas tiks izmantots, lai uzlabotu Kaspersky Klientu apkalpošanas pakalpojumu kvalitāti.

Jūsu personas datu apstrādes likumiskais pamatojums ir aizstāvēt mūsu leģitīmās intereses mūsu pakalpojumu uzlabošanas kontekstā.

Cik ilgi glabājam jūsu personas datus?

Mēs dzēšam jūsu personas datus, ja tie vairs nav nepieciešami mūsu darbības nolūkiem, ir beidzies piekrišanā norādītais glabāšanas periods vai esat atsaucis piekrišanu, vai ja pastāv cits likumiskais pamatojums. Pēdējā gadījumā mēs datus dzēšam tad, kad vairs nepastāv šis cits likumiskais pamatojums.

Jūs varat konfigurēt pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai sīkfaili tiktu bloķēti vai lai jūsu sistēma informētu jūs ikreiz, kad vietne vēlas iestatīt sīkfailu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu bloķēšana var izraisīt to, ka jūs vairs nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.

PERSONAS DATU SAŅĒMĒJI

Mūsu tīmekļa vietnes un tīmekļa pakalpojumi principā ir veidoti tā, lai līdz minumam ierobežotu personas datu apjomu, ko nepieciešams apstrādāt apstrādes nolūku īstenošanai. Uzņēmumā Kaspersky jūsu personas datiem piekļūst tikai tās personas, kurām šāda piekļuve ir absolūti nepieciešama savu funkciju vai darba uzdevumu izpildei.

Mēs jūsu personas datus kopīgosim ar ārējiem saņēmējiem tikai, ja tam ir likumisks pamatojums vai ja jūs tam esat piekritis. Iespējamie ārējie saņēmēji:

 • Apstrādātāji: pakalpojumu sniedzēji, kurus izmantojam noteiktu pakalpojumu sniegšanai, t. i., piegādātāji. Ja šiem ārpakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešama piekļuve personīgajiem datiem, mēs rūpējamies, lai jebkāda šāda veida piekļuve būtu ierobežota, ciktāl tas ir nepieciešams attiecīgā pakalpojuma sniegšanai. Turklāt šiem ārpakalpojumu sniedzējiem, protams, ir jāpiekrīt ievērot visus piemērojamos datu aizsardzības noteikumus.
 • Publiskas iestādes: valsts un varas iestādes, piemēram, prokuratūra, tiesas vai nodokļu administrācijas iestādes, kam mums atsevišķos gadījumos var būt jānodod personas dati.
 • Privātas iestādes: privātas iestādes, kam mēs pārsūtam jūsu personas datus uz juridisku normu vai jūsu piekrišanas pamata.

KUR MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS / PĀRSŪTĪŠANA UZ TREŠĀM VALSTĪM

Personas dati, kurus lietotāji sniedz uzņēmumam Kaspersky, var tikt apstrādāti valstīs, kas nav Eiropas Savienībā (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), tostarp: Apvienotajā Karalistē, Šveicē, Kanādā, Singapūrā, Krievijā, Japānā, ASV, Meksikā, Ķīnā, Azerbaidžānā.

Kaspersky ir veicis atbilstošus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus saskaņā ar drošības un privātuma ievērošanas labāko praksi, tostarp izmantojot Eiropas Komisijas līguma standartklauzulas personas datu pārsūtīšanai starp grupas uzņēmumiem, kas pieprasa visiem grupas uzņēmumiem aizsargāt apstrādātos personas datus no Eiropas Ekonomikas zonas, izmantojot standartus, kas ir līdzvērtīgi Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību aktos noteiktajiem. Gadījumos, kad kopīgojam jūsu personas datus ar trešās puses pakalpojumu sniedzēju ārpus Eiropas Ekonomikas zonas un Šveices, mēs pirms datu pārsūtīšanas, izņemot tikai spēkā esošajos tiesību aktos paredzētus izņēmuma gadījumos, pārliecināmies, ka saņēmējs īsteno atbilstošu datu aizsardzības līmeni vai pastāv atbilstoši aizsardzības mehānismi. Atbilstošo aizsardzības mehānismu uzskaitījuma kopiju varat saņemt, sazinoties ar mums klikšķinot šeit.

Saskaņā ar mūsu vispārīgo biznesa praksi dati, kas saņemti no ES lietotājiem, tiek apstrādāti serveros, kas atrodas ES un Krievijā.

Tiktāl, cik tas paredzēts attiecīgajos vietējos tiesību aktos, mēs izvēlamies pārrobežu datu pārsūtīšanas mehānismus, kas atbilst attiecīgajām vietējo tiesību aktu prasībām, izpildām nosacījumus un attiecīgās procedūras vai īstenojam aizsardzības pasākumus pārrobežu datu pārsūtīšanai.

JŪSU TIESĪBAS KĀ DATU SUBJEKTAM UN TO IZMANTOŠANA

Mēs arī jūs informējam, ka jums ir noteiktas tiesības saistībā ar jūsu personas datiem, ko mēs apstrādājam:

 • Tiesības būt informētam. Jums ir tiesības saņemt skaidru, pārredzamu un viegli saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus, kā arī par savām tiesībām.
 • Piekļuves tiesības. Jums ir tiesības pieprasīt apstiprinājumu par to, vai jūsu personas dati tiek apstrādāti; ja tā, jums ir tiesības piekļūt šai apstrādei.
 • Tiesības uz labošanu. Jums ir tiesības pieprasīt labot neprecizitātes personas datos, ko mēs par jums apstrādājam. Jūs arī varat pieprasīt nepilnīgu datu papildināšanu.
 • Tiesības dzēst (tiesības tikt aizmirstam). Noteiktos gadījumos jums ir tiesības mums pieprasīt dzēst jūsu personas datus.
 • Tiesības uz apstrādes ierobežošanu. Noteiktos gadījumos jums ir tiesības ierobežot mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi, piemēram, ja apstrīdat personas datu precizitāti vai ja apstrāde tiek veikta pretlikumīgi, vai jūs iebilstat pret personas datu dzēšanu, tā vietā pieprasot ierobežot to izmantošanu.
 • Tiesības uz datu pārnesamību. Ja datus mums esat sniedzis uz līguma vai piekrišanas pamata, jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu pārsūtīšanu. Mēs sniegsim jums vai trešai pusei, kuru būsit izvēlējies, jūsu personas datus strukturētā, vispārpieņemtā mašīnlasāmā formātā.

Tiesības iebilst

Tiesības iebilst konkrētos gadījumos Pamatojoties uz jūsu konkrēto situāciju, jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst savu personas datu apstrādei uz mūsu leģitīmo interešu pamata (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts), tostarp profilēšanai saskaņā ar šiem noteikumiem. Tādā gadījumā mēs šos personas datus šādos nolūkos vairs neapstrādāsim, ja vien nevarēsim pierādīt pārliecinošu likumisko pamatojumu apstrādei, kas pārsniedz jūsu intereses, tiesības un brīvības, vai ja apstrāde ir nepieciešama juridisku prasījumu izveidei, īstenošanai vai aizstāvībai pret šādiem prasījumiem.

Iebildumi pret datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkā

Tiktāl, cik mēs jūsu personas datus apstrādājam tiešā mārketinga nolūkā, jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret savu personas datu apstrādi šādos nolūkos. Ja iebilstat pret apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, mēs turpmāk vairs neapstrādāsim jūsu personas datus šādos nolūkos.

 • Tiesības atsaukt piekrišanu. Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu savu personas datu apstrādei. Piekrišanas atsaukšana neietekmē jūsu personas datu apstrādes darbību, kas veiktas pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas, likumību.
 • Tiesības sūdzēties. Ja uzskatāt, ka ar jums saistīto personas datu apstrāde ir nelikumīga, jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē dalībvalstī, kurā ir jūsu pastāvīgā rezidence, savā darba vietā vai vietā, kurā noticis šķietamais pārkāpums.

Tiek ievērotas vietējo tiesību aktu prasības, ja vien attiecīgajos vietējos tiesību aktos nav paredzēts citādi.

Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, jebkurā laikā varat tieši sazināties ar mums.